+38 (099) 545-37-76 по Україні безкоштовно
Гармонія природи (порошок - 40г), ЗАТ «Агробіопром»

Гармонія природи (порошок - 40г), ЗАТ «Агробіопром»

Артикул:01007
Рейтинг:
(0)
Профилайн
Роздрібні:
27.65 Грн.
Дрібнооптові:
27.65 Грн.

Опис

Гармонія природи (порошок - 40г), ЗАТ "Агробіопром".

Розміри (мм): 130×80×12

Вага (г): 40

Матеріали та елементи, що використовуються при виготовленні товару: до складу корму входять амінокислоти, мікро- і макроелементи, вітаміни, антиоксиданти, детоксицируючі речовини та інші біологічно активні сполуки.

Форма випуску: являє собою порошок білувато-жовтого кольору.

Упаковка: герметично закриті пакети з фольги по 40г.

Виробник: ЗАТ "Агробіопром", Росія, м. Москва.

Опис:

Фармакологічні властивості: вхідні до складу корму компоненти надають стимулюючу дію на ріст, розвиток і продуктивність бджолиних сімей. Підвищують резистентність бджіл до несприятливих факторів зовнішнього середовища і опірність до різних захворювань. Використання корму попереджає і знижує негативну дію літнього падевого токсикозу бджолиних сімей під час збору і переробки ними паді.

Дозування і застосування:

Корм "Гармонія природи" застосовують бджолам у суміші з цукровим сиропом навесні (квітень-травень) і в кінці літа (серпень-вересень), а також протягом усього періоду медозбору в роки найбільшого наявності паді на рослинах і деревах. Корм розчиняють в теплому (35-40°С) цукровому сиропі, приготованому у співвідношенні 1:1, з розрахунку 40г на 10 л сиропу, розливають у верхні годівниці і згодовують по 1 літру 3 рази з інтервалом в 7 днів (можна менше або більше з урахуванням сили сім'ї).

Особливі вказівки: мед, зібраний сім'ями, які отримували корм, використовують в їжу на загальних підставах.

Умови зберігання: в упаковці підприємства - виробника в сухому, захищеному від світла місці, недоступному для дітей, при температурі від 0°С до +25°С.

Термін придатності: 3 роки з дня виготовлення.

Відгуки про товар (0)

Завантаження коментарів...

Подібні

На вибір пропонується кілька способів доставки:

  • Укрпошта

  • Нова пошта

Спеціально для оптових покупців «Передова пасіка» пропонує товари для бджільництва за оптовими і дрібногуртовим цінами з доставкою по Україні, Казахстану, Білорусії і Росії. Ціни на оптові партії товару Ви можете уточнити у менеджера по роботі з ключовими клієнтами в робочий час за телефоном: +38 (099) 545-37-76

ТОВ «Передова пасіка» займається продажем товарів для бджолярів.

Передова пасіка оптово-роздрiбний iнтернет магазин
Ми приймаємо до оплати: