+38 (099) 545-37-76 по Україні безкоштовно
Вірусан (порошок - 50г), ЗАТ «Агробіопром»

Вірусан (порошок - 50г), ЗАТ «Агробіопром»

Артикул:01004
Рейтинг:
(0)
Профилайн
Роздрібні:
43.89 Грн.
Дрібнооптові:
40.76 Грн.

Опис

Вірусан (порошок - 50г), ЗАТ "Агробіопром".

Розміри (мм): 130×90

Вага (г): 50

Матеріали та елементи, що використовуються при виготовленні товару: до складу корму входять: амінокислоти, мікроелементи, екстракт часнику, аскорбінова і нікотинова кислоти, вітамін А, вітаміни групи В, біотин і допоміжні компоненти.

Форма випуску: являє собою порошок світло-жовтого кольору.

Упаковка: герметично закриті пакети з фольги по 50г.

Виробник: ЗАТ "Агробіопром", Росія, м. Москва.

Опис:

Фармакологічні властивості: обумовлена вхідними в склад компонентами і застосовується для профілактики і лікування вірусних хвороб бджіл, стимуляції росту, розвитку та підвищення стійкості до несприятливих факторів зовнішнього середовища.

Дозування і застосування:

"Вірусан" застосовують бджолам у суміші з цукровим сиропом з метою профілактики та лікування вірусних хвороб, навесні (квітень-травень) і в кінці літа (серпень-вересень) в період нарощування сили сімей перед головним медозбором, при недостатньому пилковому взятку або недостатніх запасах перги у вуликах і підготовки їх до зимівлі.

Препарат розчиняють в теплому (35-40°С) цукровому сиропі, приготованому у співвідношенні 1:1, з розрахунку 40г препарату "Вірусан" на 10 л цукрового сиропу.

Приготований сироп розливають у верхні вуликові годівниці з розрахунку 1л сиропу на одну сім'ю і застосовують 2-3 рази з інтервалом 2-3 дні.

Особливі вказівки: мед, зібраний обробленими сім'ями, використовують в їжу на загальних підставах.

Умови зберігання: в упаковці підприємства - виробника в сухому, захищеному від світла місці, недоступному для дітей, при температурі від 0°С до +25°С.

Термін придатності: 3 роки з дня виготовлення.

Відгуки про товар (0)

Завантаження коментарів...

Подібні

На вибір пропонується кілька способів доставки:

  • Укрпошта

  • Нова пошта

Спеціально для оптових покупців «Передова пасіка» пропонує товари для бджільництва за оптовими і дрібногуртовим цінами з доставкою по Україні, Казахстану, Білорусії і Росії. Ціни на оптові партії товару Ви можете уточнити у менеджера по роботі з ключовими клієнтами в робочий час за телефоном: +38 (099) 545-37-76

ТОВ «Передова пасіка» займається продажем товарів для бджолярів.

Передова пасіка оптово-роздрiбний iнтернет магазин
Ми приймаємо до оплати: