+38 (099) 545-37-76 по Україні безкоштовно
Пчелодар (порошок - 20г), ЗАТ «Агробіопром»

Пчелодар (порошок - 20г), ЗАТ «Агробіопром»

Артикул:01006
Рейтинг:
(0)
Профилайн
Кількість:
шт
Роздрібні:
29.00 Грн.
Дрібнооптові:
25.50 Грн.

Опис

Пчелодар (порошок - 20г), ЗАТ "Агробіопром".

Розміри (мм): 120×90×15

Вага (г): 22

Матеріали та елементи, що використовуються при виготовленні товару:

До складу препарату входять: кобальт, сахароза й вітаміни.

Форма випуску: порошок білувато-жовтого кольору.

Упаковка: герметично закриті пакети з фольги по 20г.

Виробник: ЗАТ "Агробіопром", Росія, м. Москва.

Опис:

Фармакологічні властивості: речовини, що входять до препарату "Пчелодар", надають стимулюючу дію на ріст, розвиток і продуктивність бджіл, підвищують їх резистентність до несприятливих факторів зовнішнього середовища.

Дозування і застосування:

"Пчелодар" застосовують бджолам у суміші з цукровим сиропом навесні (квітень-травень) і в кінці літа (серпень-вересень) в період нарощування сили сімей перед головним медозбором, при недостатньому пилковому взятку або недостатніх запасах перги у вуликах і підготовки їх до зимівлі.

Препарат розчиняють в теплому (35-40°С) цукровому сиропі, приготованому у співвідношенні 1:1, з розрахунку 20г препарату "Пчелодар" на 10 л цукрового сиропу.

У весняний період приготований сироп розливають у верхні вуликові годівниці з розрахунку 300-500 мл сиропу на одну сім'ю і застосовують 2-3 рази з інтервалом 2-3 дні.

У літньо-осінній період після відбору меду приготований сироп згодовують сім'ям бджіл по 1,5-2 літра в залежності від сили сім'ї.

Особливі вказівки: відкривати упаковку тільки перед обробкою бджіл. Мед, зібраний обробленими сім'ями, використовують в їжу на загальних підставах.

Умови зберігання: в сухому, захищеному від світла, недоступному для дітей та тварин місці, окремо від харчових продуктів і кормів, при температурі від 0°С до 25°С.

Термін придатності: 3 роки.

Відгуки про товар (0)

Завантаження коментарів...

Подібні

На вибір пропонується кілька способів доставки:

  • Укрпошта

  • Нова пошта

Спеціально для оптових покупців «Передова пасіка» пропонує товари для бджільництва за оптовими і дрібногуртовим цінами з доставкою по Україні, Казахстану, Білорусії і Росії. Ціни на оптові партії товару Ви можете уточнити у менеджера по роботі з ключовими клієнтами в робочий час за телефоном: +38 (099) 545-37-76

ТОВ «Передова пасіка» займається продажем товарів для бджолярів.

Передова пасіка оптово-роздрiбний iнтернет магазин
Ми приймаємо до оплати: