+38 (099) 545-37-76 по Україні безкоштовно

О Ф Е Р Т А

Справжня Оферта, укладається між Інтернет-магазином "Передова пасіка", що має адресу в мережі Інтернет medonos.com (далі по тексту - "Інтернет-магазин" або "Сайт"), і користувачем послуг Інтернет-магазину, (далі по тексту - "Покупець"), і визначає умови придбання товарів через Сайт.

1. Основні положення

1.1. Дана Оферта укладається між Покупцем та Інтернет-магазином з моменту оформлення замовлення. Покупець підтверджує свою згоду з умовами, встановленими цією Офертой, шляхом проставлення відмітки в графі "З умовами оферти згоден" при оформленні замовлення.

1.2. Дана Оферта, а також інформація про товар, представлена на Сайті, є пропозицією укласти договір (оферту) відповідно до статей 638, 641 Цивільного Кодексу України.

1.3. До відносин між Покупцем та Інтернет-магазином застосовуються положення Цивільного Кодексу України про роздрібну купівлю-продаж (Розділи 3, підрозділ 1, глава 54), Закону України "Про захист прав споживачів" від 12.05.1991 №1023-XII зі змінами та доповненнями, а також іншими правовими актами, прийнятих відповідно до них.

1.4. Покупцем може бути будь-яка фізична або юридична особа, здатна прийняти та оплатити замовлений ним товар в порядку та на умовах, встановлених цією Офертою, на території України.

1.5. Інтернет-магазин залишає за собою право вносити зміни в справжню Оферту, а Покупець зобов'язаний регулярно самостійно відстежувати зміни в Умовах.

1.6. Дана Оферта повинна розглядатися в тому вигляді, як вона опублікована на Сайті, і повинна застосовуватися і тлумачитися відповідно до законодавстваУкраїна.

2. Загальні положення

2.1. Сайт належить міжнародній групі компаній "Пчелопром", адмініструється Компанією "ПЧЕЛОВОДТОРГ" (м Нікополь, Дніпропетровська обл., Україна) і здійснює торгівельну діяльність під брендом "Передова Пасіка".

2.2. Товар представлений на Сайті через фото-зразки, що є власністю Інтернет-магазину.

2.3. На прохання Покупця менеджер Інтернет-магазину зобов'язаний надати (по телефону або за допомогою електронної пошти) іншу інформацію, необхідну і достатню, з погляду Покупця, для прийняття ним рішення про покупку товару.

2.4. Зазначена на Сайті ціна товару може бути змінена Інтернет-магазином в односторонньому порядку.

2.5. У разі зміни ціни товару, замовленого Покупцем, менеджер Інтернет-магазину при першій можливості інформує про це Покупця (по телефону або за допомогою електронної пошти) для отримання підтвердження або анулювання замовлення. При неможливості зв'язатися з Покупцем дане замовлення вважається анульованим.

3. Порядок придбання товару

3.1. Покупець має право оформити замовлення на будь-який товар, представлений на Сайті. Кожен товар може бути замовлений у будь-якій кількості. Замовлення може бути оформлене Покупцем наступними способами: зроблене по телефону, електронною поштою або оформлене самостійно на Сайті. Подробиці оформлення замовлення через Сайт описані в розділі "Як користуватися магазином".

3.2. Після оформлення замовлення на E-mail Покупця відправляється рахунок, що підтверджує прийняття замовлення, із зазначенням найменувань вибраних товарів і загальної суми замовлення, що є невід'ємною частиною цієї Угоди. Далі менеджер Інтернет-зв'язується з Покупцем (по телефону або за допомогою електронної пошти) для отримання підтвердження замовлення.

3.3. При відсутності товару на складі менеджер Інтернет-магазину зобов'язаний поставити до відома про це Покупця (по телефону або за допомогою електронної пошти).

3.4. Покупець має право зробити попереднє замовлення на тимчасово відсутній на складі товар шляхом внесення передоплати в порядку, обговореному з менеджером Інтернет-магазину. При передоплаті товару замовлення обробляється лише після внесення передоплати.

3.5. При відсутності товару Покупець має право замінити його іншим товаром або анулювати замовлення.

3.6. Покупець має право відмовитися від замовленого товару в будь-який час до його відправлення Покупцеві, завчасно повідомивши про це Інтернет-магазин (по телефону або за допомогою електронної пошти).

3.7. Продавець має право пропонувати до продажу товар, що має недоліки, які вказуються на сайті в описі Товару та зазначенням артикулу з префіксом "y". Клієнт не має права повернути знижений у ціні Товар Продавцю, якщо зазначений Товар повертається з причин, пов'язаних з його уцінкою, не підійшов за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або комплектацією.

4. Доставка та приймання-передача товару

4.1. Доставка товару, замовленого в Інтернет-магазині, в узгодженій кількості та асортименті, здійснюється службою доставки по території міста Нікополя.

4.2. Покупець зобов'язаний у присутності кур'єра Інтернет-магазину виконати приймання замовленого товару за кількістю, якістю, асортиментом і комплектності товару.

4.3. Можливість доставки товару в інші регіони (терміни, вартість і т.п.) обумовлюється окремо в кожному випадку.

4.4. Витрати з доставки товару оплачуються Покупцем, якщо інше не передбачено умовами Доставки товару.

4.5. Відправлення та доставка замовленого товару проводиться в обумовлені з Покупцем терміни.

4.6. Фактом приймання товару Покупцем є оплата товару (оплата загальної суми замовлення й суми витрат з доставки товару Покупцеві).

5. Оплата товару

5.1. Способи оплати товару зазначені на Сайті в розділі "Як користуватися магазином". Порядок та умови оплати замовленого товару обговорюються Покупцем з менеджером Інтернет-магазину.

5.2. При готівковому розрахунку Покупець оплачує товар шляхом передачі грошей представнику Інтернет-магазину, який доставить товар.

5.3. При безготівковому розрахунку Покупець вносить стовідсоткову передоплату товару шляхом перерахування грошей на розрахунковий рахунок Інтернет-магазину.

5.4. Товар оплачується тільки в гривнях.

6. Повернення товару

6.1. Покупець має право відмовитися від замовленого товару в будь-який час до його одержання, а після отримання товару - протягом трьох календарних днів. Повернення товару належної якості можливе у випадку, якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, а також документ, що підтверджує факт покупки зазначеного Товару.

6.2. Покупець не вправі відмовитися від Товару належної якості, що має індивідуально-визначені властивості, якщо зазначений Товар може бути використаний виключно Клієнтом, що його купив, або даний товар був зібраний, виготовлений або доставлений спеціально для Покупця, що його купує, з-за кордону України.

6.3. Покупець не вправі повернути товари належної якості, зазначені в Переліку товарів належної якості, що не підлягають обміну або поверненню, затвердженому Постановою Кабінетом Міністрів України від 19 березня 1994 № 172.

6.4. Покупець у разі повернення товару через Українське державне підприємство поштового зв'язку "Укрпошта", доставку здійснює обов'язково без післяоплати. Інтернет-магазин не здійснює викуп товарів відправлених післяоплатою. Після отримання повернутого товару, перевірки цілісності товару та відповідності кількості Інтернет-магазин виплачує суми належні до повернення на банківський рахунок Покупця.

6.5. Покупець може повернути товар неналежної якості виробнику або Інтернет-магазину і вимагати повернення сплаченої грошової суми протягом гарантійного терміну, терміну придатності або, якщо такий строк не встановлений, у розумний строк, що не перевищує одного місяця. Покупець також може вимагати заміни товару неналежної якості або усунення недоліків у порядку, встановленим чинним законодавством України.

6.6. Сплачена за товар грошова сума, за винятком витрат Інтернет-магазину на доставку від Покупця повернутого Товару, підлягає поверненню Покупцю протягом 10 днів з дати фактичного отримання Інтернет-магазином письмової заяви Покупця. Грошова сума переводиться на його банківський рахунок Покупця.

7. Гарантійне обслуговування

7.1. Гарантійний термін на товари, представлені в Інтернет-магазині, встановлюється окремо кожним з виробників і вказується в інструкції, що входить в комплект поставки. Гарантія дійсна лише в разі дотримання правил і рекомендацій, викладених в інструкції.

7.2. Гарантійний термін товару, а також термін його служби обчислюється з дня передачі товару Покупцю.

8. Інші умови

8.1. Інтернет-магазин залишає за собою право розширювати і скорочувати товарну пропозицію на Сайті, регулювати доступ до покупки будь-яких товарів, а також призупиняти або припиняти продаж будь-яких товарів на свій власний розсуд.

8.2. До відносин між Покупцем та Інтернет-магазином застосовується право України.

8.3. Інтернет-магазин не відповідає за технічні ідеї, конструктивні особливості, новаторські ідеї, кольорове рішення і т.д. виробників товарів. Товар повинен виконувати заявлені на сайті функції, при цьому, чому виробник товару зробив так чи інакше з точки зору конструкції та виготовлення, продавець не несе відповідальності.

8.4. Інтернет-магазин має право відмовити Покупцеві у виконанні нових замовлень в обраній ним формою оплати "післяоплата", якщо Покупцем раніше замовлення не викуповувалися на пошті з будь-якої причини. Подібні, нові замовлення Інтернет-магазин може виконувати тільки після 100% передоплати вартості товарів та доставки.

8.5. У разі виникнення питань і претензій з боку Покупця він повинен звернутися до Служби по роботі з клієнтами Інтернет-магазину. Всі суперечки, що виникають, сторони будуть намагатися вирішити шляхом переговорів, при недосягненні угоди суперечка буде передана на розгляд до судового органу за місцем знаходження відповідача та відповідно до чинного законодавства України.

8.6. Визнання судом недійсності будь-якого положення цих Умов і правил не тягне за собою недійсність інших положень.

Компанія "ПЧЕЛОВОДТОРГ",
офіційний представник "Передова пасіка"
в Україні

На вибір пропонується кілька способів доставки:

  • Укрпошта

  • Нова пошта

Спеціально для оптових покупців «Передова пасіка» пропонує товари для бджільництва за оптовими і дрібногуртовим цінами з доставкою по Україні, Казахстану, Білорусії і Росії. Ціни на оптові партії товару Ви можете уточнити у менеджера по роботі з ключовими клієнтами в робочий час за телефоном: +38 (099) 545-37-76

ТОВ «Передова пасіка» займається продажем товарів для бджолярів.

Передова пасіка оптово-роздрiбний iнтернет магазин
Ми приймаємо до оплати: