+38 (099) 545-37-76 по Україні безкоштовно
Стимовіт (порошок - 40г), ТОВ «Агробіопром»

Стимовіт (порошок - 40г), ТОВ «Агробіопром»

Артикул:01005
Рейтинг:
(0)
Профилайн
Кількість:
шт
Роздрібні:
30.50 Грн.
Дрібнооптові:
28.00 Грн.

Опис

Стимовіт (порошок - 40г), ТОВ "Агробіопром".

Розміри (мм): 130×85×15

Вага (г): 42

Матеріали та елементи, що використовуються при виготовленні товару:

Форма випуску: порошок від сірого до світло-коричневого кольору із запахом часнику.

Упаковка: герметично закриті пакети з фольги.

Виробник: ЗАТ "Агробіопром", Росія, м. Москва.

Опис:

Фармакологічні властивості: амінокислоти, мікро- і макроелементи, вітаміни та інші біологічно активні сполуки, що входять до складу препарату "Стимовіт", надають стимулюючу дію на ріст, розвиток і продуктивність бджіл, підвищують їх резистентність до несприятливих факторів зовнішнього середовища.

Використання препарату "Стимовіт" дозволяє виключити ймовірність перезараження бджіл збудниками інфекційних та інвазійних захворювань, що спостерігається при традиційному використанні в якості білкової підгодівлі перги або обніжжя з інших пасік.

Дозування і застосування:

"Стимовіт" додають в суміші з цукровим сиропом в період нарощування сили сімей, при недостатньому пилковому взятку або недостатніх запасах перги у вуликах. Зазвичай ці роботи проводять навесні (квітень-травень) і в кінці літа (серпень-вересень).

Препарат розчиняють в теплому (35-40°С) цукровому сиропі, приготованому у співвідношенні 1:1, з розрахунку 5г препарату "Стимовіт" на 0,5 л цукрового сиропу.

У весняний період приготований сироп розливають у верхні вуликові годівниці з розрахунку 300-500 мл сиропу на одну сім'ю і застосовують 2-3 рази з інтервалом 2-3 дні.

У літньо-осінній період після відкачки меду приготований сироп згодовують сім'ям бджіл по 1,5- 2 літри в залежності від сили сім'ї.

Особливі вказівки: мед, зібраний обробленими сім'ями, використовують в їжу на загальних підставах.

Умови зберігання: препарат зберігати в упаковці підприємства - виробника в сухому, захищеному від світла місці, недоступному для дітей, при температурі від 0°С до +25°С.

Термін придатності: 3 роки з дня виготовлення.

Відгуки про товар (0)

Завантаження коментарів...

Подібні

На вибір пропонується кілька способів доставки:

  • Укрпошта

  • Нова пошта

Спеціально для оптових покупців «Передова пасіка» пропонує товари для бджільництва за оптовими і дрібногуртовим цінами з доставкою по Україні, Казахстану, Білорусії і Росії. Ціни на оптові партії товару Ви можете уточнити у менеджера по роботі з ключовими клієнтами в робочий час за телефоном: +38 (099) 545-37-76

ТОВ «Передова пасіка» займається продажем товарів для бджолярів.

Передова пасіка оптово-роздрiбний iнтернет магазин
Ми приймаємо до оплати: