+38 (099) 545-37-76 по Україні безкоштовно
Стакан для димаря діаметром 75 мм з нержавіючої сталі

Стакан для димаря діаметром 75 мм з нержавіючої сталі

Артикул:00714
Рейтинг:
(0)
Стакан для дымаря d-75 мм h-118 мм н/ж
Кількість:
шт
Роздрібні:
78.50 Грн.
Дрібнооптові:
76.00 Грн.

Опис

Стакан для димаря діаметром 75 мм з нержавіючої сталі.

Розміри (мм): діаметр 75, висота 118

Вага (г): 64

Матеріали та елементи, що використовуються при виготовленні товару: стакан для димаря виготовлений з нержавіючого металу товщиною 0,5 мм.

Опис: додатковий стакан спеціально призначений для димарів, внутрішній розмір яких дозволяє помістити даний стакан всередину, і служить для істотного продовження терміну експлуатації димаря.

Стакан діаметром 75 мм з нержавіючої сталі підходить для Димар для бджіл з шкіряними міхами діаметр 87 мм, Димар пасічний зі шкіряними міхами діаметр 87 мм оцинкований.

Після укладання в стакан матеріалів, що утворюють при тлінні густий дим (підгнила деревина, висохлий кінський гній, гнилиця верби), стакан розміщують всередину димаря. Утворений попіл, через ґратчасте дно склянки обсипається в простір, регульований упорним болтом, на дно корпусу димаря. Після роботи додатковий стакан і димар очищають.

Відгуки про товар (0)

Завантаження коментарів...

Подібні

На вибір пропонується кілька способів доставки:

  • Укрпошта

  • Нова пошта

Спеціально для оптових покупців «Передова пасіка» пропонує товари для бджільництва за оптовими і дрібногуртовим цінами з доставкою по Україні, Казахстану, Білорусії і Росії. Ціни на оптові партії товару Ви можете уточнити у менеджера по роботі з ключовими клієнтами в робочий час за телефоном: +38 (099) 545-37-76

ТОВ «Передова пасіка» займається продажем товарів для бджолярів.

Передова пасіка оптово-роздрiбний iнтернет магазин
Ми приймаємо до оплати: