+38 (099) 545-37-76 по Україні безкоштовно
Димар для бджіл зі шкіряними міхами «Європа» діаметр 100 мм

Димар для бджіл зі шкіряними міхами «Європа» діаметр 100 мм

Артикул:00709
Рейтинг:
(0)
Дымарь для пчел "Европа" н/ж D-100 мм H-245 мм с защитой от ожога кожаными мехами без пламегасителя и стакана
Роздрібні:
359.39 Грн.
Дрібнооптові:
359.39 Грн.

Опис

Димар для бджіл зі шкіряними міхами "Європа" діаметр 100 мм.

Розміри (мм): 210×125×245, діаметр корпусу 100

Вага (г): 712 без упаковки

Матеріали та елементи, що використовуються при виготовленні товару: основу димаря становить корпус з нержавіючого металу циліндричної форми з напівсферичної кришкою і конусоподібним носиком (зручно одягати додаткову подовжувальну насадку). До корпусу прикріплені міхи. Міхи димаря виготовлені з натуральної шкіри і двох дерев'яних пластин. Навколо корпусу розташовано огорожу для запобігання контакту з розпеченим корпусом димаря, також на огорожі знаходиться гачок, що дозволяє фіксувати димар на стінці вулика.

Опис: димар - спеціальний пристрій для обкурювання бджіл димом. Використовується для упокорення бджіл при огляді бджолосімей (бджоли починають керуватися інстинктом самозбереження при пожежі - починають інтенсивно споживати мед для можливого довгого перельоту в безпечне місце і втрачають здатність нагинати черевце і жалити).

В димар укладають матеріали, що утворюють при тлінні густий дим (підгнила деревина, висохлий кінський гній, гриби трутовики) та їх розпалюють. Після роботи димар очищають.

Особливості: виготовлювачем поставляється без стакану. Для продовження терміну експлуатації димаря рекомендується використовувати Стакан для димаря d-95 мм h-155 мм н/ж.

Відгуки про товар (0)

Завантаження коментарів...

Подібні

На вибір пропонується кілька способів доставки:

  • Укрпошта

  • Нова пошта

Спеціально для оптових покупців «Передова пасіка» пропонує товари для бджільництва за оптовими і дрібногуртовим цінами з доставкою по Україні, Казахстану, Білорусії і Росії. Ціни на оптові партії товару Ви можете уточнити у менеджера по роботі з ключовими клієнтами в робочий час за телефоном: +38 (099) 545-37-76

ТОВ «Передова пасіка» займається продажем товарів для бджолярів.

Передова пасіка оптово-роздрiбний iнтернет магазин
Ми приймаємо до оплати: