+38 (099) 545-37-76 по Україні безкоштовно
Стакан для димаря діаметром 95 мм з нержавіючої сталі

Стакан для димаря діаметром 95 мм з нержавіючої сталі

Артикул:00715
Рейтинг:
(0)
Стакан для дымаря d-95 мм h-155 мм н/ж
Кількість:
шт
Роздрібні:
100.00 Грн.
Дрібнооптові:
95.00 Грн.

Опис

Стакан для димаря діаметром 95 мм з нержавіючої сталі.

Розміри (мм): діаметр 95, висота 155

Вага (г): 92

Матеріали та елементи, що використовуються при виготовленні товару: стакан для димаря виготовлений з нержавіючого металу товщиною 0,5 мм.

Опис: додатковий стакан спеціально призначений для димарів, внутрішній розмір яких дозволяє помістити даний стакан всередину, і служить для істотного продовження терміну експлуатації димаря.

Стакан діаметром 95 мм з нержавіючої сталі підходить для наступних димарів - Димар для бджіл з шкіряними міхами "Європа" діаметр 100 мм, Димар пасічний зі шкіряними міхами діаметр 102 мм, Димар пасічний зі шкіряними міхами діаметр 102 мм оцинкований, Димар н/ж D-102 мм H-275 мм із захистом від опіку і шкіряними міхами, з полум'ягасником і без стакану, Димар оцинкований D-102 мм H-275 мм із захистом від опіку і шкіряними міхами, з полум'ягасником і без стакану.

Після укладання в стакан матеріалів, що утворюють при тлінні густий дим (підгнила деревина, висохлий кінський гній, гнилиця верби), склянка розміщують всередину димаря. Утворений попіл, через ґратчасте дно склянки обсипається в простір, регульований упорним болтом, на дно корпусу димаря. Після роботи додатковий стакан і димар очищають.

Відгуки про товар (0)

Завантаження коментарів...

Подібні

На вибір пропонується кілька способів доставки:

  • Укрпошта

  • Нова пошта

Спеціально для оптових покупців «Передова пасіка» пропонує товари для бджільництва за оптовими і дрібногуртовим цінами з доставкою по Україні, Казахстану, Білорусії і Росії. Ціни на оптові партії товару Ви можете уточнити у менеджера по роботі з ключовими клієнтами в робочий час за телефоном: +38 (099) 545-37-76

ТОВ «Передова пасіка» займається продажем товарів для бджолярів.

Передова пасіка оптово-роздрiбний iнтернет магазин
Ми приймаємо до оплати: