+38 (099) 545-37-76 по Україні безкоштовно
Димар н/ж D-87 мм H-250 мм із захистом від опіку і шкіряними міхами, без стакану

Димар н/ж D-87 мм H-250 мм із захистом від опіку і шкіряними міхами, без стакану

Артикул:00642
Рейтинг:
(0)
Дымарь н/ж D-87 мм H-250 мм с защитой от ожога и кожаными мехами и без стакана
Роздрібні:
260.00 Грн.
Дрібнооптові:
240.00 Грн.

Опис

Димар н/ж D-87 мм H-250 мм із захистом від опіку і шкіряними міхами, без стакану.

Розміри (мм): 200×00× 250, діаметр корпусу 87

Вага (г): 650 без упаковки

Матеріали та елементи, що використовуються при виготовленні товару: основу димаря становить корпус з нержавіючого металу циліндричної форми з конусоподібної кришкою. До корпусу прикріплені міхи. Міхи димаря виготовлені з натуральної шкіри і двох дерев'яних пластин. Навколо корпусу розташовано огорожу для запобігання контакту з розпеченим корпусом димаря, також на огорожі знаходиться гачок, що дозволяє фіксувати димар на стінці вулика.

Опис: димар - спеціальний пристрій для обкурювання бджіл димом. Використовується для упокорення бджіл при огляді бджолосімей (бджоли починають керуватися інстинктом самозбереження при пожежі - починають інтенсивно споживати мед для можливого довгого перельоту в безпечне місце і втрачають здатність нагинати черевце і активно жалити).

В димар укладають матеріали, що утворюють при тлінні густий дим (підгнила деревина, висохлий кінський гній, гриби трутовики) та їх розпалюють. Після роботи димар очищають.

Особливості: виготовлювачем поставляється без стакану. Для продовження терміну експлуатації димаря рекомендується використовувати Стакан для димаря діаметром 75 мм з нержавіючої сталі.

Відгуки про товар (0)

Завантаження коментарів...

Подібні

На вибір пропонується кілька способів доставки:

  • Укрпошта

  • Нова пошта

Спеціально для оптових покупців «Передова пасіка» пропонує товари для бджільництва за оптовими і дрібногуртовим цінами з доставкою по Україні, Казахстану, Білорусії і Росії. Ціни на оптові партії товару Ви можете уточнити у менеджера по роботі з ключовими клієнтами в робочий час за телефоном: +38 (099) 545-37-76

ТОВ «Передова пасіка» займається продажем товарів для бджолярів.

Передова пасіка оптово-роздрiбний iнтернет магазин
Ми приймаємо до оплати: