+38 (099) 545-37-76 по Україні безкоштовно
Муравьинка (4 пакети по 30г), ТОВ «Апісфера 2000»

Муравьинка (4 пакети по 30г), ТОВ «Апісфера 2000»

Артикул:00869
Рейтинг:
(0)
Профилайн
Кількість:
шт
Роздрібні:
85.00 Грн.
Дрібнооптові:
80.00 Грн.

Опис

Муравьинка (4 пакети по 30г), ТОВ "Апісфера 2000".

Розміри (мм): висота 82, діаметр 54

Вага (г): 125

Матеріали та елементи, що використовуються при виготовленні товару: акарицидний засіб для бджіл, що містить в якості діючої речовини мурашину кислоту (85%) і гелеутворювач.

Форма випуску: по зовнішньому вигляду препарат являє собою безбарвний, напівпрозорий гель.

Упаковка: випускають препарат упакованим по 30г у пакетах з кислотопроникненого матеріалу, укладених по 4 штуки в полімерні банки з контролем першого розкриття.

Виробник: ТОВ "Апісфера 2000", Россия, г. Москва.

Опис:

Фармакологічні властивості: застосовується для лікування варроатоза й акарапідозу бджіл. Мурашина кислота, що входить до складу препарату, володіє гострою акарицидною дією проти дорослих форм кліщів Vаrrоа jacobsoniі, Аcаrарiswoodi. Препарат відноситься до 2 класу небезпеки для теплокровних тварин (ГОСТ 12.1.007-76), володіє місцево-подразнюючою дією на шкіру та слизові оболонки, вираженою інгаляційною токсичністю. Не токсичний для бджіл. Мурашина кислота - екологічно чистий природний препарат, вона в повітрі розкладається на воду і вуглекислий газ, не забруднюючи продуктів бджільництва.

Дозування і застосування:

Розкрити банку, витягти пакет, помістити його на верхні бруски соторамок під холстик. 1 пакет на 1 сім'ю силою 5-12 вуличок. Кратність обробок: при варроатозі  - 2-разово, при акарапидозі - 3-разово з інтервалом 7 днів.

Особливі вказівки: температура повітря в період обробок від +10°С до +25°С. В оброблюваних сім'ях бджіл повинна бути забезпечена хороша вентиляція. Не рекомендується обробляти сім'ї бджіл менше 5 вуличок.

Умови зберігання: препарат потрібно зберігати в темному сухому місці, окремо від продуктів харчування, при температурі від +5°С до +25°С. Берегти від дітей.

Термін придатності: 2,5 роки.

Відгуки про товар (0)

Завантаження коментарів...

Подібні

На вибір пропонується кілька способів доставки:

  • Укрпошта

  • Нова пошта

Спеціально для оптових покупців «Передова пасіка» пропонує товари для бджільництва за оптовими і дрібногуртовим цінами з доставкою по Україні, Казахстану, Білорусії і Росії. Ціни на оптові партії товару Ви можете уточнити у менеджера по роботі з ключовими клієнтами в робочий час за телефоном: +38 (099) 545-37-76

ТОВ «Передова пасіка» займається продажем товарів для бджолярів.

Передова пасіка оптово-роздрiбний iнтернет магазин
Ми приймаємо до оплати: