+38 (099) 545-37-76 по Україні безкоштовно
Флувалідез (акарицидні смужки -10 шт), ЗАТ «Агробіопром»

Флувалідез (акарицидні смужки -10 шт), ЗАТ «Агробіопром»

Артикул:01556
Рейтинг:
(0)
Профилайн
Роздрібні:
77.00 Грн.
Дрібнооптові:
72.00 Грн.

Опис

Флувалідез (акарицидні смужки -10 шт), ЗАТ "Агробіопром".

Розміри (мм): 230×60×15

Вага (г): 18

Матеріали та елементи, що використовуються при виготовленні товару:

Форма випуску: смужки з деревини розміром 200×20×0,8 мм, що містять в якості діючих речовин флувалінат та екологічно чисті ефірні олії чебрецю, лаванди і розмарину.

Упаковка: 10 смужок в герметично закритому пакеті з фольги.

Виробник: ЗАТ "Агробіопром", Росія, м. Москва.

Опис:

Фармакологічні властивості: має яскраво виражену акарицидну і репеллентну дію проти варроатозу, акарапідозу, воскової молі і пилкоїдів. Ефірні олії є натуральною речовиною, що має крім специфічного акарицидного ефекту проти кліщів Varroa destructor і Acarapis Woodi, також бактерицидні, фунгіцидні та інсектицидні якості, які допомагають бджолиній сім'ї самостійно справлятися з іншими різними хворобами. Застосування його не викликає виникнення резистентних популяцій кліщів.

Дозування і застосування:

Бджолині сім'ї обробляють навесні (після першого огляду сімей бджіл) і в літньо-осінній період (після відкачки меду) шляхом розміщення смужок препарату у вуликах з розрахунку 2 смужки на 10-12 гніздових рамок. Для маленьких сімей (до 6 рамок), відводків і нуклеусів досить 1 смужки, яку розміщують в центрі гнізда. Для фіксації смужки можна використовувати канцелярську скріпку, через яку протягують шпильку (дерев'яний прутик, шматочок тонкого дроту) і повісити смужку вертикально точно по центру вулички (у середній її частини) між двома рамками бджолиного гнізда. У слабкій сім'ї підвішують смужку між 3 і 4 соторамками, в сильній - одну смужку між 3 і 4, другу смужку між 7 і 8 рамками. Смужки залишають в сім'ях на термін від 3 до 30 діб, залежно від кількості печатного розплоду. Особливі вказівки: відкривати упаковку тільки перед обробкою бджіл. Мед, зібраний обробленими сім'ями, використовують в їжу на загальних підставах.

Умови зберігання: зберігати захищеному від світла, недоступному для дітей та тварин місці, окремо від харчових продуктів і кормів, при температурі від від 0°С до +25°С.

Термін придатності: 2 роки з дня виготовлення.

Відгуки про товар (0)

Завантаження коментарів...

Подібні

На вибір пропонується кілька способів доставки:

  • Укрпошта

  • Нова пошта

Спеціально для оптових покупців «Передова пасіка» пропонує товари для бджільництва за оптовими і дрібногуртовим цінами з доставкою по Україні, Казахстану, Білорусії і Росії. Ціни на оптові партії товару Ви можете уточнити у менеджера по роботі з ключовими клієнтами в робочий час за телефоном: +38 (099) 545-37-76

ТОВ «Передова пасіка» займається продажем товарів для бджолярів.

Передова пасіка оптово-роздрiбний iнтернет магазин
Ми приймаємо до оплати: