+38 (099) 545-37-76 по Україні безкоштовно
Екопол (акарицидні смужки - 10шт), ЗАТ «Агробіопром»
Екопол (акарицидні смужки - 10шт), ЗАТ «Агробіопром»

Екопол (акарицидні смужки - 10шт), ЗАТ «Агробіопром»

Артикул:01137
Рейтинг:
(0)
Профилайн
Кількість:
шт
Роздрібні:
105.00 Грн.
Дрібнооптові:
100.00 Грн.

Опис

Екопол (акарицидні смужки - 10шт), ЗАТ "Агробіопром".

Розміри (мм): 225×85×15

Вага (г): 20

Матеріали та елементи, що використовуються при виготовленні товару:

Форма випуску: смужки з деревини розміром 200×20×0,8 мм, що містять в якості діючих речовин екологічно чисті ефірні олії: чебрецю, полину гіркого, коріандрову і ментолову.

Упаковка: 10 смужок в герметично закритому пакеті з фольги.

Виробник: ЗАТ "Агробіопром", Росія, м. Москва.

Опис:

Фармакологічні властивості: препарат "Екопол" має яскраво виражену акарицидну і репеллентну дію проти варроатозу, акарапідозу і воскової молі. Застосування препарату не призводить до виникнення резистентних популяцій кліщів.

Дозування і застосування:

Бджолині сім'ї обробляють навесні (після першого огляду сімей бджіл) і в літньо-осінній період (після відкачки меду) шляхом розміщення смужок препарату у вуликах з розрахунку 2 смужки на 10-12 гніздових рамок. Для маленьких сімей (до 6 рамок), відводків і нуклеусів досить 1 смужки, яку розміщують в центрі гнізда. Для фіксації смужки можна використовувати канцелярську скріпку, через яку протягують шпильку (дерев'яний прутик, шматочок тонкого дроту) і розташовують смужку вертикально точно по центру вулички (у середній її частини) між двома рамками бджолиного гнізда. У слабкій родині підвішують смужку між 3 і 4 соторамками, в сильній - одну смужку між 3 і 4, другу смужку між 7 і 8 рамками. Смужки залишають в сім'ях на термін від 3 до 30 діб, залежно від кількості печатного розплоду.

Особливі вказівки: Відкривати упаковку тільки перед обробкою бджіл. Мед від бджолосімей, оброблених препаратом "Екопол" використовують на загальних підставах.

Умови зберігання: в сухому, захищеному від світла, недоступному для дітей місці, окремо від харчових продуктів та кормів, при температурі від 5°С до +25°С.

Термін придатності: 2 роки з дня виготовлення.

Відгуки про товар (0)

Завантаження коментарів...

Подібні

На вибір пропонується кілька способів доставки:

  • Укрпошта

  • Нова пошта

Спеціально для оптових покупців «Передова пасіка» пропонує товари для бджільництва за оптовими і дрібногуртовим цінами з доставкою по Україні, Казахстану, Білорусії і Росії. Ціни на оптові партії товару Ви можете уточнити у менеджера по роботі з ключовими клієнтами в робочий час за телефоном: +38 (099) 545-37-76

ТОВ «Передова пасіка» займається продажем товарів для бджолярів.

Передова пасіка оптово-роздрiбний iнтернет магазин
Ми приймаємо до оплати: