+38 (099) 545-37-76 по Україні безкоштовно
Сота-пазл для отримання перги пластиковий

Сота-пазл для отримання перги пластиковий

Артикул:02550
Рейтинг:
(0)
Сота-пазл для получения перги
Роздрібні:
23.00 Грн.
Дрібнооптові:
23.00 Грн.

Опис

Сота-пазл для отримання перги пластиковий.

Розміри (мм): 110×100×15

Вага (г): 58

Матеріали та елементи, що використовуються при виготовленні товару: сота-пазл виготовлений із пластику, всы 229 чарунки наскрізні, конусоподібні. По периметру є спеціальні виступи і поглиблення для з'єднання сот між собою.

Опис: соти-пазли використовуються для отримання перги.

Відео, яке демонструє технологію отримання перги на штучних сотах-пазлах з використанням Ручного виштовхувача, можна переглянути за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=ZUALSsszL9E

Попередньо, зі сот-пазлів збираються дві однакові частини - площини необхідного розміру. Необхідна кількість стільників-пазлів на одну рамку визначається з розрахунку, що для двостороннього заповнення рамки Дадан потрібно 24 шт, рамки Рута 16 шт, а магазинної рамки 12 шт.

Між зібраними площинами зі сот-пазлів прокладається харчова плівка товщиною 0,36 мм, при цьому більш вузький отвір чарунок торкається плівки, а широкий отвір направлено назовні. Площини з плівкою

скріплюються між собою хомутиками або дротом в обплетені, і до них зверху приєднується дерев'яний брусок. Утворюється, відповідний за розмірами, аналог бджолиної рамки.

Для отримання перги, на одну зі сторін покладеної горизонтально підготовленої рамки, рівномірно насипається бджолине обніжжя і ущільнюється за допомогою Ручного виштовхувача для сота-пазла, потім рамку перевертають іншою стороною і так само проводять ущільнення обніжжя. Процедуру заповнення чарунок обніжжям бджолиним та ущільнення їх за допомогою Ручного виштовхувача повторюють кілька разів з кожної сторони до заповнення чарунок на 2/3 їх висоти. Для заповнення кожної зі сторін рамки необхідно близько 600 г обніжжя бджолиного. Після заповнення чарунок, поверхню сот-пазлів змащують рідким медом (можна медовою ситою) з обох сторін рамки.

Підготовлена таким чином, рамка підставляється в гніздо бджолиної сім'ї, яка займає не більше 6 вуличок. Використовувати сильніші сім'ї не раціонально, так як бджоли будуть інтенсивно використовувати підставлений білковий корм (обніжжя бджолине) для годування розплоду.

Рамку зі штучних сот-пазлів ставлять передостанній в гнізді, відразу за заставною рамкою і залишають на 2-3 доби - до появи блиску на поверхні корму. Якщо бджоли не поїдають поставлений корм, то рамку залишають ще на 14 діб в цьому ж вулику до повного дозрівання перги. У разі, якщо бджоли під'їдають корм, рамку витягують з вулика і підставляють в сильнішу сім'ю.

Можливий інший спосіб заповнення сот-пазлів, коли первинно засипається і ущільнюється невелика кількість обніжжя бджолиного, а потім щодня, протягом 6-и днів додається і ущільнюється свіже бджолине обніжжя буквально по 3-5 обніжжя щодня. Після цього заповнену рамку залишають в гнізді на 10 днів для ферментації перги.

Після дозрівання перги рамку виймають, роз'єднують соти-пазли і за допомогою того ж Ручного виштовхувача сота-пазла виштовхують гранули перги. Виштовхування роблять з боку, що прилягала до плівки (з боку більш вузького отвору осередків). Вивільнені соти-пазли використовують вдруге.

Відгуки про товар (0)

Завантаження коментарів...

Подібні

На вибір пропонується кілька способів доставки:

  • Укрпошта

  • Нова пошта

Спеціально для оптових покупців «Передова пасіка» пропонує товари для бджільництва за оптовими і дрібногуртовим цінами з доставкою по Україні, Казахстану, Білорусії і Росії. Ціни на оптові партії товару Ви можете уточнити у менеджера по роботі з ключовими клієнтами в робочий час за телефоном: +38 (099) 545-37-76

ТОВ «Передова пасіка» займається продажем товарів для бджолярів.

Передова пасіка оптово-роздрiбний iнтернет магазин
Ми приймаємо до оплати: