+38 (099) 545-37-76 по Україні безкоштовно
Пильцезбірник метал та пластик 200 мм

Пильцезбірник метал та пластик 200 мм

Артикул:00255
Рейтинг:
(0)
Пыльцесборник металл/пластик 200 мм
Кількість:
шт
Роздрібні:
100.00 Грн.
Дрібнооптові:
89.00 Грн.

Опис

Пильцезбірник метал/пластик 200 мм.

Розміри (мм): 220×150×110

Вага (г): 453

Матеріали й елементи, що використовуються при виготовленні товару: пильцезбірник складається з металевого корпусу з двома кріпильними отворами і виготовлених з пластика елементів: пильцевідбираючої решітки з отворами діаметром 5 мм, лотка для збору пилку, прилітної решітки.

Опис: пильцезбірники - це пасічницький інвентар, призначений для збору квіткового пилку, принесеного бджолами у вигляді обніжжя.

Прибравши прилітну дошку нижнього вічка, пильцезбірник закріплюється на передній стінці вулика так, щоб решітка з каліброваними отворами була розміщена строго напроти нижнього вічка. Верхні вічки закриваються.

При проході бджіл у вулик через отвори в пильцезбірнику, обніжжя (пилок, розміщений на їхніх задніх ніжках у вигляді грудочок) зачіпається за краї отворів, відокремлюється від ніжок бджоли і падає в лоток.

Збирають обніжжя в найбільш активну фазу цвітіння медоносів.

У разі відсутності принесення обніжжя, пильцевідбираюча решітка легко піднімається шляхом обертання спеціального важеля, і бджоли вільно потрапляють у вулик через нижнє вічко.

Відгуки про товар (0)

Завантаження коментарів...

Подібні

На вибір пропонується кілька способів доставки:

  • Укрпошта

  • Нова пошта

Спеціально для оптових покупців «Передова пасіка» пропонує товари для бджільництва за оптовими і дрібногуртовим цінами з доставкою по Україні, Казахстану, Білорусії і Росії. Ціни на оптові партії товару Ви можете уточнити у менеджера по роботі з ключовими клієнтами в робочий час за телефоном: +38 (099) 545-37-76

ТОВ «Передова пасіка» займається продажем товарів для бджолярів.

Передова пасіка оптово-роздрiбний iнтернет магазин
Ми приймаємо до оплати: