+38 (099) 545-37-76 по Україні безкоштовно
Фільтр для меду 300 мм оцинкований

Фільтр для меду 300 мм оцинкований

Артикул:00172
Рейтинг:
(0)
Фильтр для меда 300 мм оцинкованный
Роздрібні:
0.00 Грн.
Дрібнооптові:
157.50 Грн.

Опис

Фільтр для меду 300 мм оцинкований.

Розміри (мм): діаметр 300, висота 140, довжина з розсунутою опорною рамкою 450

Вага (г): 813

Матеріали та елементи, що використовуються при виготовленні товару: в комплект входять дві секції з вигнутими півсферою дротяними сітками, верхня секція з великою чарункою і нижня секція з дрібною чарункою. Нижня підтримуюча секція має опорну розсувну рамку. Ободи секцій фільтра виготовлені з оцинкованого листового заліза.

Опис: фільтри застосовуються для очищення меду від воскових крупинок і інших твердих домішок, які потрапляють в мед під час його відкачування з стільників.

Перед початком роботи фільтр необхідно промити гарячою водою. Зібрати фільтр так, щоб секція з опорною рамкою була в низу. Закріпити фільтр, використовуючи розсувну рамку. При проціджуванні меду періодично промивати фільтр, очищати від засмічень. Після закінчення роботи також фільтр промити гарячою водою і просушити. Зберігати фільтр необхідно в сухому закритому приміщенні.

Відгуки про товар (0)

Завантаження коментарів...

Подібні

На вибір пропонується кілька способів доставки:

  • Укрпошта

  • Нова пошта

Спеціально для оптових покупців «Передова пасіка» пропонує товари для бджільництва за оптовими і дрібногуртовим цінами з доставкою по Україні, Казахстану, Білорусії і Росії. Ціни на оптові партії товару Ви можете уточнити у менеджера по роботі з ключовими клієнтами в робочий час за телефоном: +38 (099) 545-37-76

ТОВ «Передова пасіка» займається продажем товарів для бджолярів.

Передова пасіка оптово-роздрiбний iнтернет магазин
Ми приймаємо до оплати: