+38 (099) 545-37-76 по Україні безкоштовно
Фільтр для меду діаметр 200 мм оцинкований
Фільтр для меду діаметр 200 мм оцинкований

Фільтр для меду діаметр 200 мм оцинкований

Артикул:00170
Рейтинг:
(0)
Фильтр для меда 200 мм оцинкованный
Роздрібні:
118.00 Грн.
Дрібнооптові:
101.50 Грн.

Опис

Фільтр для меду діаметр 200 мм оцинкований.

Розміри (мм): діаметр 200, висота 130, довжина з розсунутою опорною рамкою 420

Вага (г): 570

Матеріали та елементи, що використовуються при виготовленні товару: в комплект входять дві секції діаметром 200 мм з вигнутими півсферою сітками. Сітки виготовлені із сталевого оцинкованого дроту. У верхній секції знаходиться сітка з чарунками 2,9×2,9 мм, а в нижній 1,2×1,2 мм. Нижня підтримуюча секція має опорну розсувну рамку. Ободи секцій фільтра виготовлені з оцинкованої жерсті.

Опис: фільтри застосовуються для очищення меду від воскових крупинок і інших твердих домішок, які потрапляють в мед під час його відкачування з стільників.

Перед початком роботи фільтр необхідно промити гарячою водою і зібрати фільтр так, щоб секція з розсувною рамкою була внизу. Надійно встановити фільтр над ємністю для очищеного меду, використовуючи опорну рамку. При проціджуванні меду через фільтр, в міру необхідності, сітки фільтра потрібно промивати і очищати від засмічень.

Після закінчення роботи фільтр необхідно промити гарячою водою і просушити. Зберігати фільтр в сухому закритому приміщенні.

Відгуки про товар (0)

Завантаження коментарів...

Подібні

На вибір пропонується кілька способів доставки:

  • Укрпошта

  • Нова пошта

Спеціально для оптових покупців «Передова пасіка» пропонує товари для бджільництва за оптовими і дрібногуртовим цінами з доставкою по Україні, Казахстану, Білорусії і Росії. Ціни на оптові партії товару Ви можете уточнити у менеджера по роботі з ключовими клієнтами в робочий час за телефоном: +38 (099) 545-37-76

ТОВ «Передова пасіка» займається продажем товарів для бджолярів.

Передова пасіка оптово-роздрiбний iнтернет магазин
Ми приймаємо до оплати: