+38 (099) 545-37-76 по Україні безкоштовно
 
Производство вощины

Украинский анонс:  В даний час вощина виготовляється на заводах - рядовий бджоляр навряд чи впорається з цим завданням без зайвих витрат воску і пошкодження тонкої гравіювання поверхні вальців. На заводах з воску видаляється прополіс, яких було відкладено бджолами, при цьому очищення воску здійснюється без застосування кислот. Така обробка дозволяє зберегти первинний аромат воску, роблячи його в той же час більш щільним і пластичним, полегшуючи тим самим роботу бджіл.
Украинский : 

В даний час вощина виготовляється на заводах - рядовий бджоляр навряд чи впорається з цим завданням без зайвих витрат воску і пошкодження тонкої гравіювання поверхні вальців. На заводах з воску видаляється прополіс, яких було відкладено бджолами, при цьому очищення воску здійснюється без застосування кислот. Така обробка дозволяє зберегти первинний аромат воску, роблячи його в той же час більш щільним і пластичним, полегшуючи тим самим роботу бджіл.

Навіщо потрібна вощина

Використання штучної вощини дозволило вирішити багато проблем. Наприклад, при застосуванні вощини з бджолиними сотами кількість трутнів в вуликах зменшилась, завдяки чому збільшився збір меду. Зазвичай бджоли будують стільники поперек рухомий рамки, зигзагоподібно, і доводилося прикладати зусилля, щоб бджоли стали будувати стільники рівними рядами, починаючи від верхньої планки рамки. А застосування вощини (навіть її вузької смужки) допомагає досягти потрібного результату: бджоли будуть будувати стільники від середини верхньої планки рамки, а цілий лист вощини змусить їх створити правильні і прямі осередки.

Виробництво вощини: особливості

Віск спочатку необхідно розплавити в спеціальній воскоплавільной ванні, після чого він надходить в воскоочістітельную ванну, де очищається від домішок і води. Потім очищений віск відправляється в подбарабанную ванну лентообразующей машини, звідки захоплюється зовнішньою поверхнею барабана і остигає на ньому тонкою плівкою під впливом холодної води, яка охолоджує барабан.

При обертанні барабана плівку зрізують ножем, а потім надходить в порожнину пресуючих брусів, звідки виходить воскова стрічка товщиною 4,5 мм. Стрічка охолоджується в спеціальній ванні і перекочується вулицями в більш тонку, після чого намотується на котушку в приймальні ванні.

Рулони тонкої воскової стрічки занурюються в підготовчу ванну для їх подальшого розм'якшення перед обробкою на вощінопрокатной машині. Ця машина дозволяє нанести на стрічку осередки за допомогою гравірованих вальців, після чого лена розрізається на аркуші.

Таким чином проводиться вощина, яка задовольняє всім висунутим до неї вимогам - спрощені технології її виробництва не дозволяють домогтися такого результату.Повернутися до списку статей

 

На вибір пропонується кілька способів доставки:

  • Укрпошта

  • Нова пошта

Спеціально для оптових покупців «Передова пасіка» пропонує товари для бджільництва за оптовими і дрібногуртовим цінами з доставкою по Україні, Казахстану, Білорусії і Росії. Ціни на оптові партії товару Ви можете уточнити у менеджера по роботі з ключовими клієнтами в робочий час за телефоном: +38 (099) 545-37-76

ТОВ «Передова пасіка» займається продажем товарів для бджолярів.

Передова пасіка оптово-роздрiбний iнтернет магазин
Ми приймаємо до оплати: