+38 (099) 545-37-76 по Україні безкоштовно
Оборудование MiNeli

MiNeli – компанія, що динамічно розвивається

Компанія MiNeli (Мінелі) – це сімейне підприємство, створене в 1998 році в місті Крагуєвац (Сербія) як ремісниче підприємство з виробництва бджільницького інвентарю та обладнання.

За ці роки в результаті напруженої раціоналізаторської роботи, застосування сучасного обладнання і технологій, а також постійного вивчення європейського і світового досвіду дозволило нашій компанії вийти на один рівень з провідними європейськими виробниками Італії, Франції та Німеччини.

На сьогоднішній день в MiNeli сформувався трудовий колектив висококласних фахівців, який у поєднанні з сучасним обладнанням та передовими технологіями виробляє першокласні медогонки, воскотопки, гомогенізатори, верстати для розпечатування стільникових рамок і багато іншого. Виробнича лінійка налічує більше 70 видів бджільницького інвентарю та обладнання і продовжує розширюватися.

Велика частина продукції, що випускається нами, відправляється на експорт. Крім країн колишньої Югославії наша продукція завоювала ринки Європейського Союзу, а за його межами представлена на ринках Африки та Близького Сходу. Вся вироблена нами продукція відповідає вимогам ЄС. Це дуже важливо, оскільки Україна з кожним роком буде все тісніше інтегруватися в світові процеси, звіряючи свої нормативи з вимогами ЄС.

З 2013 року офіційним представником нашої компанії в Україні, Росії, Білорусії та Казахстані є компанія «Передова пасіка». Ви можете познайомитися з нашою продукцією в Нікополі (Україна), Москві, Краснодарі, Санкт-Петербурзі (Росія), Алмати (Казахстан).

Впевнені, що наша продукція буде надійно служити Вам!

З повагою, Ненад Мілошевич /MiNeli/.

На вибір пропонується кілька способів доставки:

  • Укрпошта

  • Нова пошта

Спеціально для оптових покупців «Передова пасіка» пропонує товари для бджільництва за оптовими і дрібногуртовим цінами з доставкою по Україні, Казахстану, Білорусії і Росії. Ціни на оптові партії товару Ви можете уточнити у менеджера по роботі з ключовими клієнтами в робочий час за телефоном: +38 (099) 545-37-76

ТОВ «Передова пасіка» займається продажем товарів для бджолярів.

Передова пасіка оптово-роздрiбний iнтернет магазин
Ми приймаємо до оплати: