+38 (099) 545-37-76 по Україні безкоштовно
Вощина Дадан полумаксимум 1 кг 12 листів "Ананьївська".

Вощина Дадан полумаксимум 1 кг 12 листів "Ананьївська".

Артикул:03156
Рейтинг:
(0)
Вощина Дадан полумаксимум 1кг 12 листов "Ананьевская"
Роздрібні:
200.00 Грн.
Дрібнооптові:
200.00 Грн.

Опис

Розміри (мм): листи вощини прямокутної форми 410×260±2, розмір чарунок становить 5,40±0,05, кут дна чарунки 130 °, в упаковці 12±1 листів.

Вага (кг): вощина нетто 1±0,05.

Матеріали і елементи, які використовуються при виготовленні товару: вощина являє собою тонкі листи з чарунками шестикутної форми, виготовлені виключно з натурального воску, що пройшов термічну і антибактеріальну обробку, без додавання сторонніх домішок, світло-жовтого або жовтого кольору. Володіє природним восковим запахом.

Якість вощини контролюється випробувальним центром Одеської філії державного НДІ лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи.

Відповідає ДСТУ 7172: 2010.

Виробник: Україна, м Ананьїв.

Опис: особливістю вощини є те, що кут дна чарунки становить 130 °. Така вощина називається "Полумаксимум". Обсяг чарунок полумаксимум більше, у порівнянні з чарунками у звичайної вощині, кут дна яких становить 140 °.

Застосування вощини полумаксимум для вуликів системи Дадан дозволяє бджолам прискорити будівництво стільників, що підвищує їх продуктивність і дає додатково до 0,5 кг меду на рамці. А також сприяє обмеженню закладки трутневих чарунок і покращує, за рахунок більшого обсягу чарунок, розвиток личинок бджоли.

Умови зберігання: в чистих, сухих, добре провітрюваних приміщеннях при температурі не більше + 30°С. У разі тривалого зберігання допустимо поява на поверхні сірого нальоту.

Вощина є самим затребуваним матеріалом в бджільництві.

Термін придатності не обмежений.

Відгуки про товар (0)

Завантаження коментарів...

Подібні

На вибір пропонується кілька способів доставки:

  • Укрпошта

  • Нова пошта

Спеціально для оптових покупців «Передова пасіка» пропонує товари для бджільництва за оптовими і дрібногуртовим цінами з доставкою по Україні, Казахстану, Білорусії і Росії. Ціни на оптові партії товару Ви можете уточнити у менеджера по роботі з ключовими клієнтами в робочий час за телефоном: +38 (099) 545-37-76

ТОВ «Передова пасіка» займається продажем товарів для бджолярів.

Передова пасіка оптово-роздрiбний iнтернет магазин
Ми приймаємо до оплати: