+38 (099) 545-37-76 по Україні безкоштовно
Бджолопакет 4-х рамковий 2017 року бджологосподарство Монастирське

Бджолопакет 4-х рамковий 2017 року бджологосподарство Монастирське

Артикул:02604
Рейтинг:
(0)
Пчелопакет 4-х рамочный 2017 года ПХ Монастырское
Роздрібні:
1 320.00 Грн.
Дрібнооптові:
1 320.00 Грн.

Опис

Бджолопакет 4-х рамковий 2016 року бджологосподарство Монастирське.

Бджолопакет складається з трьох рамок з розплодом і однієї кормової рамки. Всі рамки обсиджені бджолою. Бджолина матка плідна, мічена.

Виробник: бджільницька пасіка "Монастирське", спеціалізована на розведенні бджіл карпатської породи. Розташована в Закарпатті, Україна.

Видача маток буде проводитися за адресою: склад №3, вул. Героїв Чорнобиля, 2, м.Нікополь, Дніпропетровська обл., Україна.

Доставка в інші регіони оговорюється.

Передоплату за бджоломаток можна зробити готівковим і безготівковим способом. Готівковим способом приймаємо оплату за адресою: склад №3, вул. Героїв Чорнобиля, 2, м Нікополь, Дніпропетровська обл., Україна. Безготівковим - банківським переказом за виставленим рахунком.

 

Приймаємо заявки на бджоломаток за телефонами:

+38 (099) 545-37-76, +38 (097) 891-74-80.

 

Опис:

Мирні і продуктивні: що потрібно знати пасічнику про бджіл карпатської породи

Роком початку широкої популярності в СРСР карпатської породи бджіл вважається 1961. До цього, як випливає з самої назви, зоною її проживання були Східні Карпати. Зараз порода поширена в Росії і на Україні, все більшою популярністю починає користуватися «карпатка» і серед киргизьких і узбецьких бджолярів.

Хітиновий покрив цих бджіл зазвичай забарвлений в сірий колір. Маса неплодної бджоли - близько 185 мг, а матки - до 205 мг. Особливістю цих бджіл є досить довгий хоботок (до 7 мм). Це дозволяє запилювати навіть рослини через будову квітки недоступні іншим породам. У період яйцекладки матка карпатської породи здатна відкласти до 1800 яєць. Сильна бджолосім'я «карпаток» збирає за рік близько 80 кг якісного меду.

 

У чому відмінності бджіл карпатської породи від інших

 

1. Молоді особини цієї породи рано починають вилітати з вулика для збору нектару, тому карпатки вважаються бджолами раннього розвитку.

2. Нектар «карпатки», що збирається, зазвичай містить малий відсоток цукру.

3. Карпатські бджоли - одні з найбільш миролюбних. Оглядати рамки пасічнику можна абсолютно спокійно, не використовуючи димар.

4. «Карпатки» вирізняються з-поміж інших порід низькою ройливістю.

5. Ця порода бджіл зимостійка, стійка до хвороб, що робить її утримання якщо не простою справою, то, у крайньому випадку, більш доступним навіть для початківця бджоляра.

6. Мед «карпаток» не тільки корисний і смачний, але і виглядає дуже естетично.

7. Карпатська порода - найкраща для запилення овочів в теплицях, а також для утримання на кочових пасіках.

8. Протягом зимівлі бджолосім'я використовує мінімальну кількість корму.

9. До недоліків породи можна віднести лише те, що при утриманні цих бджолосімей особливу увагу пасічника потрібно приділяти боротьбі з восковою міллю.

 

Приймаємо заявки на бджоломаток за телефонами:

+38 (099) 545-37-76, +38 (097) 891-74-80.

Відгуки про товар (0)

Завантаження коментарів...

На вибір пропонується кілька способів доставки:

  • Укрпошта

  • Нова пошта

Спеціально для оптових покупців «Передова пасіка» пропонує товари для бджільництва за оптовими і дрібногуртовим цінами з доставкою по Україні, Казахстану, Білорусії і Росії. Ціни на оптові партії товару Ви можете уточнити у менеджера по роботі з ключовими клієнтами в робочий час за телефоном: +38 (099) 545-37-76

ТОВ «Передова пасіка» займається продажем товарів для бджолярів.

Передова пасіка оптово-роздрiбний iнтернет магазин
Ми приймаємо до оплати: