+38 (099) 545-37-76 по Україні безкоштовно
Клітинка маткова оцинкований метал і дерево (клітинка Титова)
Клітинка маткова оцинкований метал і дерево (клітинка Титова)

Клітинка маткова оцинкований метал і дерево (клітинка Титова)

Артикул:02498
Рейтинг:
(0)
Клеточка Титова из оцинкованного металла и дерева с дополнительной фиксацией
Кількість:
шт
Роздрібні:
12.00 Грн.
Дрібнооптові:
11.00 Грн.

Опис

Клітинка маткова оцинкований метал і дерево (клітинка Титова).

Розміри (мм): 57×35×28

Вага (г): 16

Матеріали та елементи, що використовуються при виготовленні товару: корпус і кришечка клітинки виготовлені з оцинкованої сталевої бляхи, сіточка з лудженого сталевого дроту. Дерев'яна відкидна колодочка має поглиблення для розміщення корму (канді).

Особливістю даної клітинки є те, що паралельно верхній пластині корпусу з отвором 20×16 розташована внутрішня пластина з отвором діаметром 14 мм. Така конструкція дозволяє:

  • більш зручно і надійно розмістити всередині клітинки зрілий маточник, зафіксувавши його в отворах паралельних пластин;
  • помістити матку в клітинку і закрити її там, заповнивши простір між пластинами канді. Бджоли, вживаючи канді, поступово знайомляться і звикають до матки. Після повного вживання бджолами канді, матка безпечно виходить через отвори, що звільнилися.

Опис: клітинка застосовується для ізоляції матки або маточника при підсадці або постановці її у вулик з бджолами, а також для пересилання маток поштою.

Клітинка захищає матку або маточник від бджіл або інших маток при підсадці матки в безматочну сім'ю, при виведенні і зміні маток, з'єднанні сімей.

Відгуки про товар (0)

Завантаження коментарів...

Подібні

На вибір пропонується кілька способів доставки:

  • Укрпошта

  • Нова пошта

Спеціально для оптових покупців «Передова пасіка» пропонує товари для бджільництва за оптовими і дрібногуртовим цінами з доставкою по Україні, Казахстану, Білорусії і Росії. Ціни на оптові партії товару Ви можете уточнити у менеджера по роботі з ключовими клієнтами в робочий час за телефоном: +38 (099) 545-37-76

ТОВ «Передова пасіка» займається продажем товарів для бджолярів.

Передова пасіка оптово-роздрiбний iнтернет магазин
Ми приймаємо до оплати: