+38 (099) 545-37-76 по Україні безкоштовно
Пилок (обніжжя) бджолиний 100 гр

Пилок (обніжжя) бджолиний 100 гр

Артикул:01840
Рейтинг:
(0)
Профилайн
Кількість:
шт
Роздрібні:
24.00 Грн.
Дрібнооптові:
24.00 Грн.

Опис

Пилок (обніжжя) бджолиний 100 гр.

Розміри (мм): пилок квітковий (обніжжя) - сипучий гранульований продукт з розміром гранул 1,5-3 мм. Запах - специфічний медово-квітковий. Колір - від жовтого до фіолетового, визначається видом рослин

Вага (г): 100

Матеріали та елементи, що використовуються при виготовленні товару: квітковий пилок (обніжжя) є повністю натуральним продуктом.

Опис: квітковий пилок (обніжжя) - один з найважливіших продуктів бджільництва, містить цілий "букет" необхідних для життєдіяльності людського організму вітамінів, амінокислот і мікроелементів. Пилок багатий калієм, залізом, міддю і кобальтом. А також в ньому містяться такі важливі мікроелементи, як кальцій, фосфор, магній, цинк, марганець, хром, йод. Бджолиний пилок - найбагатше джерело вітамінів і насамперед, вітамінів А, Е, С, містить велику кількість вітамінів групи В, а також вітамінів D, P, PP, К. Багато в пилку фітогормонів і речовин з антибактеріальною дією. У пилку також знайдений ряд ферментів, що відіграють важливу роль у процесах обміну речовин. І нарешті, в пилку виявлений стимулятор росту. В цілому ж в пилку-обніжжі міститься 50 біологічно активних речовин, здатних сприятливо впливати на організм людини при порушеннях його функцій, і 240 речовин, які необхідні для нормального протікання біохімічних процесів в організмі і для забезпечення його життєдіяльності.

Лікувальні властивості: квітковий пилок (обніжжя) дуже корисна для учнів і людей творчих спеціальностей, так як, завдяки багатому амінокислотним складом і всього комплексу поживних речовин, впливає на продуктивність людей розумової праці. Корисні компоненти пилку надають корисний вплив на мозок, значно розширюючи його можливості, підвищуючи гостроту і силу його сприйняття. Квітковий пилок містить цілий ряд гормонів. Це робить його особливо цінним при вікових гормональних спадах, пов'язаних зі старінням організму і патологічними порушеннями роботи залоз внутрішньої секреції. У квітковому пилку виявлені стимулятори росту і антибіотик, який затримує розвиток пухлини. Екстрагенні речовини квіткового пилку-обніжжя мають виражену протизапальну властивість при патологічних змінах передміхурової залози.

Відгуки про товар (0)

Завантаження коментарів...

На вибір пропонується кілька способів доставки:

  • Укрпошта

  • Нова пошта

Спеціально для оптових покупців «Передова пасіка» пропонує товари для бджільництва за оптовими і дрібногуртовим цінами з доставкою по Україні, Казахстану, Білорусії і Росії. Ціни на оптові партії товару Ви можете уточнити у менеджера по роботі з ключовими клієнтами в робочий час за телефоном: +38 (099) 545-37-76

ТОВ «Передова пасіка» займається продажем товарів для бджолярів.

Передова пасіка оптово-роздрiбний iнтернет магазин
Ми приймаємо до оплати: