+38 (099) 545-37-76 по Україні безкоштовно
Дирокол з установкою втулки в рамку

Дирокол з установкою втулки в рамку

Артикул:01822
Рейтинг:
(0)
Дырокол с установкой втулки в рамку деревянный
Роздрібні:
315.00 Грн.
Дрібнооптові:
280.00 Грн.

Опис

Дирокол з установкою втулки в рамку дерев'яний.

Розміри (мм): основа 180×45×40

Вага (г): 460

Матеріали та елементи, які використовуються при виготовленні товару: дирокол складається з дерев'яного прямокутного бруска-основи зі спеціальними вирізами і отворами, дерев'яної різьбленої ручки, металевих деталей - важеля, пуансона, упорної та накладної пластин, струбцини, мірної штанги з фіксаторами, а також кріпильних і направляючих деталей.

Опис: дирокол призначений для проколювання отворів у дерев'яних планках рамок товщиною до 12 мм з одночасною установкою втулок для рамок з зовнішнім діаметром підстави 2,5 мм і внутрішнім отвором не менше 1,5 мм. Дивіться - Втулки для рамок вулика в упаковці 100 грам, Втулки для рамок вулика в упаковці 500 грам, Втулки для рамок вулика в упаковці 1000 грамів.

Правила експлуатації:

Перед роботою дирокол міцно кріпиться за допомогою струбцини на край столу.

Ручку дирокола опускають, при цьому, через важільний механізм, пуансон з притискною і спрямовуючою деталями піднімають. На пуансон, шляпкою до притискної деталі, надягають втулку. У поперечному прорізу дирокола, розміщують ділянку дерев'яної планки, в якій планується зробити отвір і вставити втулку. Для установки положення отвору, що проколюється на планці, використовуйте регулювальні гвинти та мірну штангу з фіксаторами відстаней. Тримаючи планку, підіймають ручку дирокола до упору. Пуансон пробиває в планці отвір і за допомогою притискної деталі втулка вставляється в пророблений отвір. Кількість отворів з вставленими в них втулками залежить від розміру рамок і способу натягу дроту.

Подальша установка дроту проводиться через вставлені в рамку втулки, які не дадуть врізатися дроту в дерево при її натягу.

Відгуки про товар (0)

Завантаження коментарів...

Подібні

На вибір пропонується кілька способів доставки:

  • Укрпошта

  • Нова пошта

Спеціально для оптових покупців «Передова пасіка» пропонує товари для бджільництва за оптовими і дрібногуртовим цінами з доставкою по Україні, Казахстану, Білорусії і Росії. Ціни на оптові партії товару Ви можете уточнити у менеджера по роботі з ключовими клієнтами в робочий час за телефоном: +38 (099) 545-37-76

ТОВ «Передова пасіка» займається продажем товарів для бджолярів.

Передова пасіка оптово-роздрiбний iнтернет магазин
Ми приймаємо до оплати: