+38 (099) 545-37-76 по Україні безкоштовно
Варроатоз бджіл

Варроатоз бджіл

Артикул:01533
Рейтинг:
(0)
Варроатоз пчёл. Практические особенности применения современных методов борьбы./ К.В. Богомолов, В.В. Яранкин. - Рязань: "Рязанская областная типография", 2014. - 64 с.
Роздрібні:
57.50 Грн.
Дрібнооптові:
52.50 Грн.

Опис

Варроатоз бджіл.

Практичні особливості застосування сучасних методів боротьби / КВ Богомолов, ВВ Яранкін - Рязань: "Рязанська обласна друкарня", 2014 - 64 с.

Розміри (мм): ??

Вага (г): ??

Матеріали та елементи, що використовуються при виготовленні товару: кількість сторінок 64, м'яка обкладинка.

Опис: медоносні бджоли при розведенні схильні до різних захворювань, провідне місце серед яких належить варроатозу - хвороби, спричиненої акароідним кліщем Varroa destructor, і ряду інших хвороб, що виникають у результаті його паразитування. Небезпека варроатозу полягає в тому, що кліщ, подібно малярійним комарам, є переносником безлічі збудників вірусних, інфекційних і грибкових хвороб. Багато хто з них завдають значної шкоди галузі, що включає зниження продуктивності бджолиних сімей, їх загибель або зліт (колапс).

У представленій книзі викладені зоотехнічні, хімічні, термічний способи боротьби з варроатозом, а також методи боротьби з даним захворюванням з використанням натуральних засобів і речовин. Основний акцент при цьому зроблений на практичних особливості застосування тих чи інших методів, здатних вплинути на ефективність проведених противоварроатозних заходів. Найбільш докладно в книзі розглянуті саме безмедикаментозні способи, що дозволяють менше застосовувати хімічних засобів, знижувати збиток від хвороб, не порушуючи імунну систему бджіл і зберігаючи природну чистоту отримуваної продукції бджільництва.

Це видання рекомендовано для широкого кола фахівців бджільництва і бджолярів-практиків, для яких застосування доступних безмедикаментозних засобів і методів боротьби з хворобами бджіл має стати важливим чинником у плані оздоровлення пасік, підвищення продуктивності бджолиних сімей та одержання екологічно чистої продукції бджільництва.

Відгуки про товар (0)

Завантаження коментарів...

Подібні

На вибір пропонується кілька способів доставки:

  • Укрпошта

  • Нова пошта

Спеціально для оптових покупців «Передова пасіка» пропонує товари для бджільництва за оптовими і дрібногуртовим цінами з доставкою по Україні, Казахстану, Білорусії і Росії. Ціни на оптові партії товару Ви можете уточнити у менеджера по роботі з ключовими клієнтами в робочий час за телефоном: +38 (099) 545-37-76

ТОВ «Передова пасіка» займається продажем товарів для бджолярів.

Передова пасіка оптово-роздрiбний iнтернет магазин
Ми приймаємо до оплати: