+38 (099) 545-37-76 по Україні безкоштовно
Рефрактометр портативний RHB-92 АТС
Рефрактометр портативний RHB-92 АТС

Рефрактометр портативний RHB-92 АТС

Артикул:01403
Рейтинг:
(0)
Рефрактометр для меда портативный RHB-92 АТС
Роздрібні:
810.00 Грн.
Дрібнооптові:
810.00 Грн.

Опис

Рефрактометр портативний RHB-92 АТС.

Розміри (мм): весь комплект в коробці 78×53×225, прилад 143×40×40

Вага (г): брутто 250, прилад 107

Матеріали та елементи, що використовуються при виготовленні товару: у комплект входить - прилад Refractometr RHB-92 ATC (Automatic Temperature Compensation System, не вимагає електроживлення), мірна піпетка, викрутка, пластмасовий футляр.

Опис: серія портативних рефрактометрів RHB призначена для роботи з цукровмісними рідинами (фруктові соки, безалкогольні напої, мед, вино), і дозволяє бачити і контролювати концентрацію цукру в харчових продуктах, визначати їх вологість. Рефрактометри забезпечують важливу інформацію для контролю якості продукції.

Унікальна модель рефрактометра RHB-92 ATC призначена для вимірювання рівня цукру в продуктах з високою його концентрацією в діапазоні 58-92% Brix. А високий дозвіл 0.2% Brix і точність ± 0.2% Brix забезпечують контроль у процесах, де навіть самі незначні відхилення рівня цукру мають значення.

Портативний рефрактометр RHB-92ATC дозволяє швидко і точно виміряти вологість меду. За ГОСТом, вологість меду не повинна перевищувати 19%.

Прилад компактний і не вимагає електроживлення. Має вбудований температурний коректор АТС, за допомогою якого досягається висока точність вимірювання вологості меду в діапазоні 12-27%. Перевага АТС в тому, що біметалева пластина, що знаходиться всередині корпусу і поєднана з оптичною системою рефрактометра, стискається або розтягується в залежності від перепаду температур, тим самим плавно посуваючи оптичну систему при змінах температури. Величина зрушень розрахована так, що вплив температури на коефіцієнт заломлення речовини повністю компенсується. Прилад з АТС, після відповідного калібрування дозволяє отримувати точні вимірювання при температурі навколишнього середовища в межах допустимого діапазону +10-30 °С.

Калібрування:

Калібрування портативного рефрактометра RHB-92ATC необхідно проводити тільки при температурі навколишнього середовища 20°С.

Крок 1. Відкрийте кришку призми і нанесіть піпеткою 2-3 краплі калібрувальної рідини на призму. Закрийте кришку призми таким чином, щоб рідина поширилася по всій поверхні призми без повітряних бульбашок і без пропусків. Зачекайте приблизно 30 секунд, для автопідстроювання рефрактометра.

Крок 2. Направте призму на джерело світла і спостерігайте в окуляр рефрактометра коло з відповідними шкалами (може знадобитися фокусування окуляра для досягнення чіткості зображення). Верхня частина кола повинна бути синього кольору, а нижня білого.

Крок 3. Використовуючи регулюючий гвинт, налаштуйте синє і біле поле строго посередині кола, як показано на малюнку.

Вимірювання:

Зробіть крок 1 (дивіться вище), використовуючи зразок меду або рідини, які будуть оцінюватися замість калібрувального розчину.

Далі, виконайте крок 2. Кордон синього та білого полів укаже значення на відповідних шкалах: WATER% (відсоток вологості), Brix% (процентного співвідношення по вазі концентрації сахарози), Be° (шкала щільності Броме).

Загальні зауваження та обслуговування: Точність вимірювання залежить від ретельного калібрування та однаковості температур призми рефрактометра і вимірюваного зразка. Уважно дотримуйтесь зазначених інструкцій.

Уникайте використання приладу при вологій і сирій атмосфері, і не допускайте його занурення у воду. Якщо вода потрапила всередину приладу, то зображення може стати розмитим і потрібно викликати кваліфікованого фахівця.

Не піддавайте рефрактометр дії абразивних і агресивних хімічних речовин. Це може призвести до пошкодження покриття призми.

Очищайте інструмент після кожного вимірювання м'якою і вологою тканиною. Відмова від постійної чистки призведе до помилкових результатів і пошкодження покриття призми.

Даний пристрій є оптичним приладом і вимагає дбайливого поводження та зберігання. Нехтування даної вимоги може призвести до пошкодження оптичних компонентів і структури пристрою.

Виконання зазначених вище вимог забезпечить довгі роки надійної роботи рефрактометра.

Характеристики моделей серії RHB:

Модель

Діапазон

Крок шкали

Точність

Примітка

RHB-90

Brix 58-90%

Baume 38-43Be°

Вода 12-27%

Brix 0.5%

Baume 0.5Be°

Вода 1%

Brix +/-0.5%

Baume +/-0.5Be°

Вода +/-1%

Без АТС

RHB-90ATC

Brix 58-90%

Baume 38-43Be°

Вода 12-27%

Brix 0.5%

Baume 0.5Be°

Вода 1%

Brix +/-0.5%

Baume +/-0.5Be°

Вода +/-1%

Автоматична компенсація температури - є

RHB-92ATC

Brix 58-92%

Baume 38-43Be°

Вода 12-27%

Brix 0.2%

Baume 0.5Be°

Вода 1%

Brix +/-0.2%

Baume +/-0.5Be°

Вода +/-1%

Автоматична компенсація температури - є

Відгуки про товар (0)

Завантаження коментарів...

Подібні

На вибір пропонується кілька способів доставки:

  • Укрпошта

  • Нова пошта

Спеціально для оптових покупців «Передова пасіка» пропонує товари для бджільництва за оптовими і дрібногуртовим цінами з доставкою по Україні, Казахстану, Білорусії і Росії. Ціни на оптові партії товару Ви можете уточнити у менеджера по роботі з ключовими клієнтами в робочий час за телефоном: +38 (099) 545-37-76

ТОВ «Передова пасіка» займається продажем товарів для бджолярів.

Передова пасіка оптово-роздрiбний iнтернет магазин
Ми приймаємо до оплати: