+38 (099) 545-37-76 по Україні безкоштовно
Димар противарроатозний «VARROJET - 2013»
Димар противарроатозний «VARROJET - 2013»

Димар противарроатозний «VARROJET - 2013»

Артикул:01368
Рейтинг:
(0)
Дымарь электрический противоварроатозный Varrojet - 2013
Кількість:
шт
Роздрібні:
800.00 Грн.
Дрібнооптові:
750.00 Грн.

Опис

Димар противарроатозний "VARROJET - 2013" (бджолиний ДО, Сербія).

Розміри (мм): 400×130×45

Вага (г): 275

Матеріали та елементи, що використовуються при виготовленні товару: "Димар противарроатозний" VARROJET - 2013 "працює від двох батарей АА (або акумуляторів зазначеного типу), які розміщуються у пластмасовій ручці і живлять мікромотор з крильчаткою.

Також, до складу даного димаря входять:

 • металевий пальник у вигляді відкритої зверху трубки з обмежувальною решіткою;
 • металевий подовжений носик, що виконує роль димоходу.
 • Даний димар "VARROJET - 2013" є запатентованою розробкою сербського бджоляра Міодрага Райковича.

Опис: димар противарроатозний "VARROJET - 2013" працює за принципом фена. Дим, який утворюється при спалюванні паперу з діючим препаратом, через подовжений носик направляється у вулик.

Залежно від сили сім'ї на невеликий шматок паперу капають за допомогою піпетки 3-5 краплі 12,5% розчину амітразу. Для цього підійдуть препарати Апітак, Біпін, Біпін-Т, що представляють собою 12,5% концентрат амітразу. При використанні імпортних препаратів з 20% концентратом амітразу - використовують 2-3 краплі в залежності від сили сім'ї.

Нанесеному розчину амітразу дають час висохнути. Це дозволяє при спалюванні папірця разом з димом виключити потрапляння випаровувань розчинника, який використовується для розчинення кристалів амітразу і який часто є дуже шкідливим для бджіл сам по собі. Після обов'язкового висихання, папір кладеться в пальник, носик димаря вставляється в льоток, включається "VARROJET - 2013" і папірець підпалюється. Протягом 5-10 секунд весь папір згорає, а дим надходить у вулик. Для того, щоб папір краще горів, його попередньо просочують в легкому розчині селітри і висушують.

Застосування противарроатозного димаря "VARROJET - 2013" дозволяє проводити обробку бджіл точною кількістю діючої речовини на відміну від інших способів, що нагадують стрілянину по горобцях з гармати. У свою чергу це знижує забруднення воску і меду антибіотиками і канцерогенами, що утворюються при згорянні гасу, що дозволяє отримати більш екологічно чисту продукцію, знижує швидкість звикання до використовуваного препарату (резистентність) особливо при ненормованому його застосуванні. Також точне дозування сприяє більш раціональному використанню препарату. Ефективність даного методу боротьби з кліщем Варроа може досягати 98%.

Обкурювання проводиться в серпні після останньої викачування меду і здійснюється мінімум три рази, максимум п'ять разів. Проміжок часу між двома наступними обкурювання становить 6 днів. Таким чином обробкою охоплюються бджоли на всіх стадіях їх розвитку. Льоток закривати не обов'язково. А якщо закривати, то не більше ніж на 10 хвилин. Наявність протикліщової сітки в конструкції вулика підвищує ефективність обробки, так як через таку сітку кліщ Варроа, що обсипався, не може повернутися в гніздову частину вулика.

Можливе проведення ще однієї обробки восени, коли денна температура перевищує 12-14°С тепла.

Протягом всього сезону можна обробляти тільки рої, але не медоносні родини!

Переваги використання "VARROJET - 2013":

 • економічний, забезпечує точне дозування препарату;
 • знижується швидкість звикання до діючої речовини;
 • простий і зручний у використанні;
 • висока швидкість обробки: два бджоляра з двома димарями "VARROJET - 2013" можуть провести обробку 120 сімейств за 30 хвилин;
 • висока ефективність боротьби з кліщем при мінімальних фізичних і матеріальних витратах;
 • виключає попадання в продукти бджільництва канцерогенів і розчинників препаратів;
 • живлення автономне і здійснюється від двох батарей типу "АА";
 • дозволяє досягти швидкої обробки великої кількості бджолосімей;
 • максимально можлива екологічність при хімічних методах боротьби з кліщем.

Варроджет отримав широке поширення в Європі, де особлива увага приділяється залишковим кількостям антибіотиків у меді. Подібна тенденція намітилася і в Росії. Особливо корисним "VARROJET - 2013" буде професійним бджолярам, які розглядають російський експорт меду одним з можливих способів реалізації своєї продукції.

Відгуки про товар (0)

Завантаження коментарів...

Подібні

На вибір пропонується кілька способів доставки:

 • Укрпошта

 • Нова пошта

Спеціально для оптових покупців «Передова пасіка» пропонує товари для бджільництва за оптовими і дрібногуртовим цінами з доставкою по Україні, Казахстану, Білорусії і Росії. Ціни на оптові партії товару Ви можете уточнити у менеджера по роботі з ключовими клієнтами в робочий час за телефоном: +38 (099) 545-37-76

ТОВ «Передова пасіка» займається продажем товарів для бджолярів.

Передова пасіка оптово-роздрiбний iнтернет магазин
Ми приймаємо до оплати: