+38 (099) 545-37-76 по Україні безкоштовно
Система Нікот (стандартний комплект) для виведення бджолиних маток, Франція
Система Нікот (стандартний комплект) для виведення бджолиних маток, Франція

Система Нікот (стандартний комплект) для виведення бджолиних маток, Франція

Артикул:01285
Рейтинг:
(0)
Система Нікот (стандартний комплект) для виведення бджолиних маток, Франція
Кількість:
шт
Роздрібні:
1 650.00 Грн.
Дрібнооптові:
1 650.00 Грн.

Опис

Система Нікот (стандартний комплект) для виведення бджолиних маток, Франція.

Розміри (мм): 248,4×174,5×108

Вага (г): 575

Матеріали та елементи, що використовуються при виготовленні товару: до складу стандартного комплекту, входить:

  • основна плата (c 110 чарунками), з розділювальною решіткою и клітинкою для підсадки матки на іншій стороні;
  • 100 мисочок;
  • 30 цоколів для прищеплювальної рамки;
  • 30 тримачів для мисочок;
  • 30 великих ізоляторів для маточників.

Виробник: Nicotplast SAS - 75, Франція.

Опис: система Нікот для виведення маток виконана за методом Джентерського сота, але з доробками, і дозволяє отримувати якісних бджолиних маток.

Інструкція по застосуванню:

На поверхню касети (лицьова сторона) нанести пензликом тонкий шар рідкого воску або меду. Щоб віск добре наносився і тримався на поверхні треба проводити всі роботи в теплій кімнаті і весь інвентар повинен бути кімнатної температури. На задній стороні закріпити 100 штучних мисочок. На рамці з розплодом, бажано з середини бджолиного гнізда, вирізається місце під касету. Касета кріпиться до верхньої планки рамки двома маленькими шурупами. Закріпити розділювальну решітку на касету і через отвір в ній запустити матку, бажано ввечері. Закрити отвір пластмасовою пробкою. Зверніть увагу на те, щоб штучні стільники касети були доступні робочій бджолі. Протягом декількох годин матка відкладає яйця в штучні чарунки. У сезон навесні і в першій половині літа - матка відкладає яйця на касеті і без примусу, тобто без розділювальної решітки (для більшої продуктивності за 10 днів до цього можна сім'ю підгодувати). Через 3 дні з'являються личинки.

До планок прищеплювальної рамки прикріпіть цоколі. За допомогою тримача для мисочки, вставте мисочку з личинкою в цоколь. На 10-11 день на запаковані дозрілі маточники одягнути великий ізолятор для маточника. Ці ізолятори можна використовувати також для пересилання маток з супроводжуючими їх бджолами, якщо в кришку вкласти корм.

Система Нікот може використовуватися також для підсадки в сім'ю нової матки. Для цього на задній стінці касети є маленьке простір з переходом на лицьову сторону касети. Цей перехід закрити кормом і пустити туди матку. Матка має контакт з бджолами весь той час, поки вони не проїдять корм. У цьому випадку можна бути впевненим, що бджоли не вб'ють нову матку. Крім того, матка знаходиться під розділювальною решіткою і відкладає яйця відразу в касету. Особливо зручна ця система для перевірки штучно запліднених маток.

Переваги двох систем "Джентерскій сот" і "Система Нікот" - відкладення яєць маткою в стільник майже 100%; пересадка личинок на прищепну рамку проходить швидко, без контакту з личинкою, а значить і без її можливого пошкодження і занесення інфекції, що особливо зручно для бджолярів, які не мають великого практичного досвіду виведення маток; виводяться повноцінні високопродуктивні матки; молоді матки виходять одночасно; отримувати маток можуть навіть початківці бджолярі.

Відгуки про товар (0)

Завантаження коментарів...

На вибір пропонується кілька способів доставки:

  • Укрпошта

  • Нова пошта

Спеціально для оптових покупців «Передова пасіка» пропонує товари для бджільництва за оптовими і дрібногуртовим цінами з доставкою по Україні, Казахстану, Білорусії і Росії. Ціни на оптові партії товару Ви можете уточнити у менеджера по роботі з ключовими клієнтами в робочий час за телефоном: +38 (099) 545-37-76

ТОВ «Передова пасіка» займається продажем товарів для бджолярів.

Передова пасіка оптово-роздрiбний iнтернет магазин
Ми приймаємо до оплати: