+38 (099) 545-37-76 по Україні безкоштовно
Медогонка електрична касетна 4-х рамкова з нержавіючої сталі автомат 220 Вольт
Медогонка електрична касетна 4-х рамкова з нержавіючої сталі автомат 220 Вольт

Медогонка електрична касетна 4-х рамкова з нержавіючої сталі автомат 220 Вольт

Артикул:01216
Рейтинг:
(0)
Медогонка электрическая поворотная 4-х рамочная автомат 220 Вольт ножки из нержавейки
Кількість:
шт
Роздрібні:
28 000.00 Грн.
Дрібнооптові:
28 000.00 Грн.

Опис

Медогонка електрична касетна 4-х рамкова з нержавіючої сталі автомат 220 Вольт.

Технічні характеристики:

Привод

електричний

Електродвигун

трифазний, асинхронний, напруга до 240В/50Гц

Матеріал баку

нержавіюча сталь AISI 304

Товщина матеріалу бака, мм

0,5

Діаметр баку медогонки, мм

850

Тип використовуваних рамок

Дадан 30

Кількість рамок

4

Вид корзини

нержавіюча сталь AISI 304

Кількість зливних кранів

1

Матеріал зливного крану

нержавіюча сталь AISI 304

Ніжки медогонки

нержавіюча сталь

Всі частини виробів, виготовлені з нержавіючої сталі, що вступають у контакт з продуктами бджільництва виконані з харчової нержавіючої сталі марки AISI 304

Матеріали та елементи, що використовуються при виготовленні товару: складовими частинами медогонки є:

 • бак;
 • опорні ніжки бака;
 • приводний трифазний асинхронний двигун;
 • корзина з касетами для рамок;
 • кришка;
 • мікровимикач кришки;
 • кран для зливу меду;
 • електричний блок-програматор;
 • головний тумблер.

Касетна поворотна медогонка може працювати в автоматичному і ручному режимах роботи. Обидва режими роботи контролюються за допомогою мікропроцесорного контролера, що знаходиться в електричному блоці-програматорі, на якому знаходяться: панель управління з дисплеєм для відображення інформації про хід роботи, вісьмома кнопками і чотирма світлодіодами.

Виробник: SZTR MINELI, Сербія, м Крагуєвац.

Опис: медогонка призначена для відкачки меду з рамок з розпечатаними стільниками. Відкачка меду в медогонці здійснюється під дією відцентрової сили, що надається на касети з рамками. Відцентрову силу виробляє приводний трифазний асинхронний електродвигун, що живиться за допомогою частотного перетворювача від мережі однофазного струму напругою до 240В/50Гц.

Дії медогонки програмуються шляхом натискання кнопок управління. На дисплеї відображаються програмовані пункти меню і значення параметрів. Мова меню в програматорі спочатку встановлений російська. У програматорі є наступні мови: англійська, німецька, сербська, словацька та російська.

Мова вибирається таким чином: до включення головного тумблера одночасно натиснути кнопку START і кнопку ▲. Продовжуючи натискати кнопки START і ▲, включити головний тумблер. Після кілька секунд на дисплеї з'явиться меню, на якому вибираються мови. Натисканням на кнопку ► вибирається бажана мова. Після вибору мови натиснути кнопку SET, щоб обрана мова збереглася. Дана процедура вибору є однаковою для всіх мов.

 

Правила експлуатації:

Важливо! На початку експлуатації, для притирання деталей, необхідно медогонку запустити на "холостому ходу" - без рамок з медом і без сильного навантаження медогонки. Періодично необхідно перевіряти стяжку болтів, натяг ременя (за наявності в даній медогонці) і при необхідності додавати мастило. Тільки потім, поступово додавати навантаження.

1. Медогонку поставити на пласку і тверду поверхню. Якщо є можливість, прикріпити медогонку до підлоги болтами через вже існуючі на ніжках медогонки отвори.

2. Підключити медогонку до одного з джерел живлення:

- до електромережі напругою до 240В/50Гц.

Важливо! Електрична мережа, до якої підключається медогонка, повинна бути заземлена і забезпечена запобіжником 10А.

- до акумулятора.

З командної коробки виходять два дроти - червоний і чорний. До цих двох проводів під'єднується акумулятор: до червоного проводу позитивний полюс (+), а до чорного - негативний полюс (-) на акумуляторі. Важливо! Не переплутати полюса.

3. Рамки з розпечатаними стільниками ставляться в касети. Рамки приблизно однакової ваги попарно розподіляються по касетах таким чином, щоб протилежні касети завжди були заповнені.

4. Опустити кришку касетної поворотною медогонки.

5. Увімкніть головний тумблер.

6. На дисплеї висвічується повідомлення, відображає дві секунди.

MiNeli

 

Крагуевац

 

 

7. Після двох секунд на дисплеї з'явиться основне повідомлення, що показує, що медогонка готова до автоматичного режиму роботи.

Автоматическая работа

 

УСТАНОВКА СТАРТ АВТО

 

 

8. Виберіть бажаний режим роботи.

Якщо необхідно перервати обертання касет, натиснути на кнопку STOP.

Важливо! Ніколи не вимикати головний тумблер під час обертання касет, бо медогонка продовжує обертатися за інерцією, без гальмування.

 

Автоматичний режим роботи

При натисканні на кнопку AUTO вибирається режим роботи. Якщо вибраний автоматичний режим, світлодіод L1 загориться зеленим кольором.

 

Автоматичний режим роботи складається з чотирьох кроків. Дивіться креслення - малюнок вгорі. (Примітка до креслення: "Brzina" - "Швидкість", "Vreme" - "Час", "Levo" - "Вліво", "Desno" - "Направо").

 

При натисканні на кнопку SET включається режим установки параметрів автоматичного режиму роботи (Програмування).

Программирование:

 

Скорость 1  35%

 

 

Шляхом натискання кнопок ◄ і ► вибираються бажані параметри автоматичного режиму роботи (Скорость1, Скорость 2, Время 1, Время 2).

Шляхом натискання кнопок ▲ і ▼ визначається значення обраного параметра. Одне натискання змінює параметр на одну одиницю. Якщо тримати кнопку на півсекунди довше, параметр буде безперервно змінюватися до тих пір, поки не відпустите кнопку (максимум - до граничного значення параметра).

Діапазон параметра "Скорость" - від 15% до 100% максимальної швидкості.

Діапазон параметра "Время" - від 0:00 до 9:59 хвилин.

При натисканні на кнопку SET всі встановлені параметри записуються в пам'ять контролера. На дисплеї відображається основне повідомлення.

Автоматическая работа

УСТАНОВКА СТАРТ АВТО

 

 

При натисканні на кнопку STOP змінені параметри не зберігаються в пам'яті, а при автоматичному режимі роботи використовуються попередньо збережені в пам'яті параметри. На дисплеї відображається основне повідомлення.

При натисканні на кнопку START, якщо світлодіод L1 горить зеленим, запускається цикл автоматичного режиму роботи.

Двигун касетної поворотної медогонки починає працювати, і починається відкачка меду. Світлодіод L4 горить червоним кольором, сповіщаючи про те, що двигун працює, і касети обертаються.

Перший  крок  у  циклі  виконується при виборі параметрів Скорость1 і Время 1. Позначення 1/4 означає, що виконується перший з чотирьох кроків. Позначення Направо позначає напрямок обертання машини.

Авто 1/4  T=3:42

Направо      V= 35%

 

Наступні кроки автоматичного режиму роботи позначені як 2/4, 3/4, 4/4, і для їх реалізації використовуються значення параметрів Время і Скорость відповідно до креслень.

Час Т відраховується від встановленого значення параметра до 0:00. Буквою V позначається швидкість, встановлена за допомогою відповідного параметра Скорость.

Світлодіод L2 горить зеленим, коли включений правий напрямок обертання касет, а L3 горить, коли включений лівий напрямок обертання касет.

По завершенні кроку, якщо необхідно змінити напрямок обертання, активується гальмування медогонки.

Авто 1/4

СТОП

 

 

Після закінчення кроку 4/4 включається переривчастий звуковий сигнал тривалістю 10 секунд. Натисканням на кнопку STOP даний сигнал припиняється.

Цикл завершен

 

 

У процесі виконання автоматичного циклу існує можливість змінювати встановлені параметри кроку, що виконується на даний момент. Шляхом натискання кнопок ◄ і ► змінюється параметр Время, а шляхом натискання кнопок ▲ і ▼ змінюється параметр Скорость. Зміна даних параметрів автоматично зберігається в пам'яті і продовжує бути активним в ході подальшої роботи.

При натисканні на кнопку STOP в процесі роботи активується гальмування двигуна, і автоматичний режим роботи переривається. Після зупинки машини активується переривчастий звуковий сигнал тривалістю 10 секунд, який можна зупинити натисканням кнопки STOP.

Відкривати кришку в ході обертання кошика не дозволяється. Якщо в процесі роботи відкриється кришка, автоматично активується гальмування двигуна, а на дисплеї відображається повідомлення "Закрийте кришку".

 

Закройте крышку

 

 

Після закриття кришки на дисплеї відобразяться дві кнопки - START і STOP. При натисканні на кнопку START медогонка продовжить свою роботу. При натисканні на кнопку STOP автоматичний режим роботи буде перерваний.

СТАРТ/СТОП

  

Важливо! Витягування рамок робити тільки тоді, коли касети медогонки повністю зупиняться, і коли світлодіод L4 загориться зеленим кольором.

 

Ручний режим роботи

При натисканні на кнопку AUTO ви переходите на ручний режим роботи. Світлодіод L1 загоряється червоним кольором.

Шляхом натискання на кнопки ◄ ("Вліво") і ► ("Направо"), поки двигун вимкнений, вибирається напрямок обертання касет. Залежно від обраного напрямку обертання спалахує світлодіод L2 або L3.

Шляхом натискання на кнопки ▲ ("Вгору") і ▼ ("Вниз") змінюється швидкість обертання.

  

Ручная работа  T=0:00

Направо      V= 45%

 

 

При натисканні на кнопку START починає працювати двигун медогонки. Світлодіод L4 горить червоним кольором, сповіщаючи про те, що двигун працює, і касети обертаються.

При натисканні на кнопку STOP активується гальмування двигуна, і касети перестають обертатися.

Якщо в процесі ручного режиму роботи відкриється кришка, слід вчинити так само, як і при включеному автоматичному режимі роботи.

Важливо! Витягування рамок робити тільки тоді, коли касети медогонки повністю зупиняться, і коли світлодіод L4 загориться зеленим кольором.

Обслуговування медогонки:

Періодично необхідно перевіряти стан медогонки, а також, чи добре затягнуті болтові кріплення на медогонці. Привід і передача потужності йде через редуктор, тому обслуговування передачі не потрібно.

Очищення електричної касети-програматора проводиться виключно за допомогою вологої ганчірки.

Внутрішню частину касетної поворотною медогонки мити стандартними засобами для миття устаткування для меду.

Важливо! Якщо з яких-небудь причин необхідно зняти або провести монтаж приводного трифазного асинхронного двигуна медогонки, перед цим слід від'єднати медогонку від електромережі і почекати 5 хвилин, щоб конденсатори частотного перетворювача в електричній касеті-програматорі розрядилися.

Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію виробів без попереднього повідомлення покупця.

Відгуки про товар (0)

Завантаження коментарів...

На вибір пропонується кілька способів доставки:

 • Укрпошта

 • Нова пошта

Спеціально для оптових покупців «Передова пасіка» пропонує товари для бджільництва за оптовими і дрібногуртовим цінами з доставкою по Україні, Казахстану, Білорусії і Росії. Ціни на оптові партії товару Ви можете уточнити у менеджера по роботі з ключовими клієнтами в робочий час за телефоном: +38 (099) 545-37-76

ТОВ «Передова пасіка» займається продажем товарів для бджолярів.

Передова пасіка оптово-роздрiбний iнтернет магазин
Ми приймаємо до оплати: