+38 (099) 545-37-76 по Україні безкоштовно
СтопМоль (смужки-10шт), ЗАТ«Агробіопром»

СтопМоль (смужки-10шт), ЗАТ«Агробіопром»

Артикул:01014
Рейтинг:
(0)
Профилайн
Роздрібні:
72.00 Грн.
Дрібнооптові:
69.50 Грн.

Опис

СтопМоль (смужки-10шт), ЗАТ "Агробіопром".

Розміри (мм): 230×80×30

Вага (г): 102

Матеріали та елементи, що використовуються при виготовленні товару:

Форма випуску: картонні пластини розміром 150×50×2,5 мм, що містять в якості діючої речовини ялицеву і коріандрову олії, поверхнево-активн речовину і допоміжні компоненти.

Упаковка: 10 пластин в герметично закритих пакетах з фольги.

Виробник: ЗАТ "Агробіопром", Росія, м. Москва.

Опис:

Фармакологічні властивості: володіє інсектицидною дією проти всіх стадій розвитку воскової молі, завдяки летючої активності складових компонентів.

Дозування і застосування:

Сильно уражені стільники видаляють з вулика і скорочують гніздо. Потім їх, а також всю воскову сировину перетоплюють на віск. Стільники, що не зруйновані міллю і слабо уражені, придатні для подальшого використання, обробляють біотехнічним засобом "СтопМоль". Для цього, в кожній пластині упаковки проробляють 4 отвори по кутах, діаметром по 1 см. Пластини розкладають на соторамки, потім упаковують в щільний целофан або соторамки з пластинами поміщають в герметичні сотохранилища. Обробку проводять з розрахунку дві пластини на 10-12 рамок суші. Пластини залишають на строк до 45 діб, після чого пластини видаляють.

Особливі вказівки: відкривати упаковку слід тільки на пасіці перед обробкою бджіл. Соторамки, піддані обробці препаратом "СтопМоль", використовують навесні на загальних підставах.

Умови зберігання: препарат зберігати в упаковці підприємства - виробника в сухому, захищеному від світла місці, недоступному для дітей, при температурі від 0°С до +25°С.

Термін придатності: 3 роки з дня виготовлення.

Відгуки про товар (0)

Завантаження коментарів...

На вибір пропонується кілька способів доставки:

  • Укрпошта

  • Нова пошта

Спеціально для оптових покупців «Передова пасіка» пропонує товари для бджільництва за оптовими і дрібногуртовим цінами з доставкою по Україні, Казахстану, Білорусії і Росії. Ціни на оптові партії товару Ви можете уточнити у менеджера по роботі з ключовими клієнтами в робочий час за телефоном: +38 (099) 545-37-76

ТОВ «Передова пасіка» займається продажем товарів для бджолярів.

Передова пасіка оптово-роздрiбний iнтернет магазин
Ми приймаємо до оплати: