+38 (099) 545-37-76 по Україні безкоштовно
Унірой (гель - 20г), ЗАТ «Агробіопром»

Унірой (гель - 20г), ЗАТ «Агробіопром»

Артикул:01010
Рейтинг:
(0)
Профилайн
Кількість:
шт
Роздрібні:
74.00 Грн.
Дрібнооптові:
74.00 Грн.

Опис

Унірой (гель - 20г), ЗАТ "Агробіопром".

Розміри (мм): висота 50, діаметр 25

Вага (г): 22

Матеріали та елементи, що використовуються при виготовленні товару:

Форма випуску: препарат являє собою гель білого кольору.

Упаковка: полімерні флакони по 20г.

Виробник: ЗАТ "Агробіопром", Росія, м. Москва.

Опис:

Фармакологічні властивості: "Унірой" - препарат, призначений для обробки плідних і неплідних маток перед посадкою в безматочні бджолині сім'ї, для залучення і піймання роїв на пасіках в період роїння бджолиних сімей, що містить у своєму складі ряд екологічно чистих натуральних запашних речовин.

Дозування і застосування:

Для підсадки маток. Дотримуючись правил обережності, черевце матки , що підсаджується, обробляють краплею свіжого меду і гелем "Унірой", використовуючи при цьому не дуже гостро заточену дерев'яну паличку.

Оброблену матку поміщають в клітинку Титова і розміщують її в середину гніздових рамок зверху, піднявши положок-холстик.

Для залучення і піймання роїв. На початку очікуваного терміну роїння гель наносять на щепу в кількості 1г (близько чверті чайної ложки) у вигляді кола діаметром 8-10 мм і оновлюють щодня протягом всього терміну роїння.

При використанні препарату в роївнях, гель в кількості 10 г (2 чайні ложки) одноразово наносять на внутрішню частину роївні.

Підготовлені роївні розвішують на жердинах або на деревах на рівні 3-5 метрів від землі з боку панівних вітрів на відстані 100-800 метрів від пасіки.

Періодичність огляду роїв не рідше одного разу за дві доби. Після затримання і посадки рою у вулик, роївні з гелем "Унірой" використовують для повторних піймань (орієнтовно протягом 10 днів).

Умови зберігання: препарат зберігати в упаковці підприємства - виробника в сухому, захищеному від світла місці, недоступному для дітей, при температурі від 0°С до +25°С.

Термін придатності: 2 роки з дня виготовлення.

Відгуки про товар (0)

Завантаження коментарів...

Подібні

На вибір пропонується кілька способів доставки:

  • Укрпошта

  • Нова пошта

Спеціально для оптових покупців «Передова пасіка» пропонує товари для бджільництва за оптовими і дрібногуртовим цінами з доставкою по Україні, Казахстану, Білорусії і Росії. Ціни на оптові партії товару Ви можете уточнити у менеджера по роботі з ключовими клієнтами в робочий час за телефоном: +38 (099) 545-37-76

ТОВ «Передова пасіка» займається продажем товарів для бджолярів.

Передова пасіка оптово-роздрiбний iнтернет магазин
Ми приймаємо до оплати: