+38 (099) 545-37-76 по Україні безкоштовно
Оксібактоцид (смужки - 10шт), ЗАТ «Агробіопром»

Оксібактоцид (смужки - 10шт), ЗАТ «Агробіопром»

Артикул:00988
Рейтинг:
(0)
Профилайн
Роздрібні:
58.00 Грн.
Дрібнооптові:
51.00 Грн.

Опис

Оксібактоцид (смужки - 10шт), ЗАТ "Агробіопром".

Розміри (мм): 230×80×30

Вага (г): 102

Матеріали та елементи, що використовуються при виготовленні товару:

Форма випуску: паперові пластини розміром 150×25×2,5 мм містять у своєму складі ефективні антибіотики і допоміжні речовини.

Упаковка: 10 смужок в герметично закритих пакетах з фольгованого поліетилену.

Виробник: ЗАТ "Агробіопром", Росія, м. Москва.

Опис:

Фармакологічні властивості: активнодіючі речовини, що входять до складу препарату, пригнічують розмноження грам-позитивних і грам-негативних мікроорганізмів.

Дозування і застосування:

Препарат застосовують навесні до початку масового медозбору або влітку після відкачування товарного меду. Перед лікуванням хворі сім'ї переганяють в чисті продезінфіковані вулики, проводять заміну маток на здорових плодових.

Пластини "Оксібактоцида" поміщають вертикально на спеціальному кріпильному пристрої (можна використовувати дріт для нарощування рамок) у вуличку між рамкою з розплодом і наступною (криючою) рамкою з розрахунку 1 смужка на 6 гніздових рамок, зайнятих бджолами.

Обробку проводять 2-3 рази в міру видалення смужок з гнізда (через 6-7 днів). Одночасно з лікуванням сімей проводять дезінфекцію вуликів, стільників і робочого інвентарю згідно інструкції по дезінфекції на пасіках. Підмор і вуликове сміття спалюють.

Умови зберігання: препарат зберігати в упаковці підприємства - виробника в сухому, захищеному від світла місці, недоступному для дітей, при температурі від 0°С до +25°С.

Термін придатності: 3 роки з дня виготовлення.

Відгуки про товар (0)

Завантаження коментарів...

На вибір пропонується кілька способів доставки:

  • Укрпошта

  • Нова пошта

Спеціально для оптових покупців «Передова пасіка» пропонує товари для бджільництва за оптовими і дрібногуртовим цінами з доставкою по Україні, Казахстану, Білорусії і Росії. Ціни на оптові партії товару Ви можете уточнити у менеджера по роботі з ключовими клієнтами в робочий час за телефоном: +38 (099) 545-37-76

ТОВ «Передова пасіка» займається продажем товарів для бджолярів.

Передова пасіка оптово-роздрiбний iнтернет магазин
Ми приймаємо до оплати: