+38 (099) 545-37-76 по Україні безкоштовно
Електрообігрівач бджолиного вулика металокерамічний 10 Ватт

Електрообігрівач бджолиного вулика металокерамічний 10 Ватт

Артикул:00861
Рейтинг:
(0)
Обогреватель для ульев металлокерамический 10 Ватт
Кількість:
шт
Роздрібні:
100.00 Грн.
Дрібнооптові:
100.00 Грн.

Опис

Електрообігрівач бджолиного вулика металокерамічний, 10 Вт.

Розміри (мм): 110×72×13

Вага (г): не більше 100

Матеріали та елементи, що використовуються при виготовленні товару: металокераміка.

Опис: електрообігрівач вулика - електроприлад для додаткового підігріву повітря усередині вулика в період весняного нарощування бджіл.

Номінальна напруга живлення постійна або змінна 12±1В.

Допускається послідовне електричне з'єднання не менше 20 обігрівачів та підключення до електромережі з номінальною напругою 220В.

Максимальна температура електрообігрівача (при навколишній температурі +10°С) не більше +50°С. Час розігріву обігрівача до номінальної температури не менше 10 хвилин. Час безперервної роботи не лімітується.

Електроопір обігрівача має бути в межах від 20 до 28 Ом. Значення електроопору поза цього діапазону свідчить про несправність приладу. Перед подачею напруги переконайтеся в правильності і надійності зібраної схеми.

Підключення електрообігрівачів:

Електрообігрівачі розташовують на дні вулика пластмасовою частиною вгору, ближче до задньої стінки, при нижньому розміщенні або біля бічних стінок, при бічному розміщенні

Конкретна схема підключення електрообігрівачів в єдиний ланцюг вибирається з наявності і характеристик джерела живлення й забезпечення необхідної кількості вуликів, що підігріваються.

Важливо! Працювати з вуликами, в яких розміщений електрообігрівач дозволяється тільки при вимкненому електроживленні.

а) Послідовне підключення.

При наявності біля вуликів мережі напруги 220В, можливо послідовне з'єднання не менше 20-ти електрообігрівачів в єдиний ланцюг.

При цьому струм споживання складе близько 1,1А.

б) Послідовно-паралельне підключення.

Якщо необхідна в схемі кількість електрообігрівачів кратна 20, то можливо паралельне підключення зібраних послідовних ланцюжків з 20-ти електрообігрівачів кожна (Приклад: для 60 вуликів, необхідно зібрати 60/20 = 3 ланцюжки з 20-ти електронагрівачів, з'єднати ці 3 ланцюжки паралельно і підключити все з'єднання до мережі з напругою 220В. Струм споживання складе близько 3,3А).

в) Паралельне підключення.

При використанні акумулятора, зарядного пристрою або понижувального трансформатора на 12В, попередньо розраховується споживана потужність. Для N електрообігрівачів з споживаної потужністю 10Вт, отримуємо необхідну потужність джерела P = N × 10 + 30% (Приклад: для обігріву 6 вуликів потрібен джерело потужністю 6 × 10 + 30% = 78Вт. Струм споживання складе близько 6А). Зібрана паралельна схема з N електрообігрівачів підключається до джерела живлення.

Для більш точного контролю і підтримки необхідної температури у вуликах при будь-якій схемі підключення з використанням мережі 220В, рекомендується застосування пристрою Терморегулятор ЦТР-2 мікропроцесорний з цифровою настройкою (-40 + 125°С). Термодавач терморегулятора розміщується в контрольному вулику і залежно від встановленої необхідної температури терморегулятор періодично підключає напругу 220В до загальної електросхеми.

Особливості: обігрівач є екологічно безпечним приладом, при роботі якого не виділяється будь-яких шкідливих речовин і електромагнітних випромінювань, тому що в ньому використовується металокерамічний нагрівальний елемент.

З метою збереження обігрівачів, їх необхідно періодично протирати м'якою ганчіркою. Бензин, ацетон або інші розчинники для протирання не застосовувати. Також не можна допускати попадання води всередину корпусу обігрівача.

У разі потрапляння води всередину корпусу обігрівача його необхідно ретельно просушити.

Відгуки про товар (0)

Завантаження коментарів...

Подібні

На вибір пропонується кілька способів доставки:

  • Укрпошта

  • Нова пошта

Спеціально для оптових покупців «Передова пасіка» пропонує товари для бджільництва за оптовими і дрібногуртовим цінами з доставкою по Україні, Казахстану, Білорусії і Росії. Ціни на оптові партії товару Ви можете уточнити у менеджера по роботі з ключовими клієнтами в робочий час за телефоном: +38 (099) 545-37-76

ТОВ «Передова пасіка» займається продажем товарів для бджолярів.

Передова пасіка оптово-роздрiбний iнтернет магазин
Ми приймаємо до оплати: