+38 (099) 545-37-76 по Україні безкоштовно
Скреп-клямка «Гвинт» для корпусу, оцинкована

Скреп-клямка «Гвинт» для корпусу, оцинкована

Артикул:00716
Рейтинг:
(0)
Скреп - защелка "Винт K-1" для корпуса улья оцинкованная
Кількість:
шт
Роздрібні:
22.00 Грн.
Дрібнооптові:
20.00 Грн.

Опис

Скреп-клямка "Гвинт" для корпусу (оцинкована).

Розміри (мм): 70×5×25

Вага (г): 90

Матеріали та елементи, що використовуються при виготовленні товару: скреп-клямка "Гвинт", складається з оцинкованої металевої засувки з обертовим на голівці гвинтом, пласкої рим-гайки і гачка.

Опис: скреп-клямка "Гвинт" для корпусу призначена для скріплення частин вуликів. Особливо рекомендується тим, хто часто переносить або вивозить вулики.

Для скріплення двох частин вулика необхідно мати пару комплектів скреп-клямок "Гвинт". Один комплект монтується з правого боку вулика, а інший - з лівого. Клямка кріпиться до нижньої частини, що скріпляється, а гачок - до верхньої. Скреп-клямку прибивають до вулика цвяхами, або прикручують шурупами в зібраному стані так, щоб засувка закривалася з легким натягом. Силу натягу засувки при необхідності можна регулювати, провертаючи на 180° пласку рим-гайку, накручену на гвинт.

Відгуки про товар (0)

Завантаження коментарів...

Подібні

На вибір пропонується кілька способів доставки:

  • Укрпошта

  • Нова пошта

Спеціально для оптових покупців «Передова пасіка» пропонує товари для бджільництва за оптовими і дрібногуртовим цінами з доставкою по Україні, Казахстану, Білорусії і Росії. Ціни на оптові партії товару Ви можете уточнити у менеджера по роботі з ключовими клієнтами в робочий час за телефоном: +38 (099) 545-37-76

ТОВ «Передова пасіка» займається продажем товарів для бджолярів.

Передова пасіка оптово-роздрiбний iнтернет магазин
Ми приймаємо до оплати: