+38 (099) 545-37-76 по Україні безкоштовно
Годівниця для бджіл стельова пластмасова, 2 літри

Годівниця для бджіл стельова пластмасова, 2 літри

Артикул:00236
Рейтинг:
(0)
Кормушка для пчел потолочная пластмассовая 2 л
Кількість:
шт
Роздрібні:
65.00 Грн.
Дрібнооптові:
57.00 Грн.

Опис

Годівниця для бджіл стельова пластмасова, 2 л.

Розміри (мм): 412×215×50, товщина корпусу 3, об'єм 2 л

Вага (г): 730

Матеріали та елементи, що використовуються при виготовленні товару: комплект, складається з виготовлених з білої пластмаси: годівниці, великої кришки, малої кришки, двох перегородок.

Опис: годівниця стельова застосовується для згодовування бджолам цукрового сиропу або інших комплексних розчинів. Дана годівниця розміщується в підкришнику або в кришці вулика (залежно від конструкції вулика), при цьому положок-холстик підгинається безпосередньо під нижньою щілиною годівниці для безперешкодного проходу бджіл у мале відділення годівниці з плотиком і кормом. Корм з більшого відділення недоступного для бджіл, у міру його забирання бджолами, автоматично надходить у мале відділення годівниці.

Годівниця відповідають наступним вимогам: забезпечує вільний доступ бджіл до корму в будь-яку погоду; влаштована так, щоб бджоли не тонули; проста і зручна в обслуговуванні; корм не остигає швидко; контролюється витрата корму бджолами.

Відгуки про товар (0)

Завантаження коментарів...

Подібні

На вибір пропонується кілька способів доставки:

  • Укрпошта

  • Нова пошта

Спеціально для оптових покупців «Передова пасіка» пропонує товари для бджільництва за оптовими і дрібногуртовим цінами з доставкою по Україні, Казахстану, Білорусії і Росії. Ціни на оптові партії товару Ви можете уточнити у менеджера по роботі з ключовими клієнтами в робочий час за телефоном: +38 (099) 545-37-76

ТОВ «Передова пасіка» займається продажем товарів для бджолярів.

Передова пасіка оптово-роздрiбний iнтернет магазин
Ми приймаємо до оплати: