Бджоловидаляч (пелюстки)
Бджоловидаляч (пелюстки)

Бджоловидаляч (пелюстки)

Артикул:00129
Рейтинг:
(0)
Пчелоудалитель лепестковый
Кількість:
шт
Роздрібні:
27.00 Грн.
Дрібнооптові:
24.00 Грн.

Опис

Бджоловидаляч (пелюстки).

Розміри (мм): 145×56×11

Вага (г): 4

Матеріали та елементи, що використовуються при виготовленні товару: виріб являє собою бджоловидаляч Портера і виготовлений з оцинкованої жерсті. Має вхідний отвір, вихідні канали та спеціальні клапанні пелюстки.

Опис: бджоловидаляч призначений для відведення бджіл з вищепоставлених корпусів вулика, перед вилученням рамок з медом. Застосування бджоловидаляча на пасіці значно полегшує роботу бджоляра при відкачці меду, а також оберігаючи від частої в цей час агресії бджіл.

Принцип дії даного бджоловидаляча заснований на інстинктах бджіл. Кожна бджола, періодично протягом доби, обов'язково відвідує гніздо і матку. Перебуваючи у вищепоставлених корпусах вулика, через деякий час, бджола активно починає шукати прохід в гніздо, потрапити в яке вона може тільки через вхідний отвір бджоловидаляча. Пробираючись далі, через вихідні канали бджоловидаляча, бджола піднімає пелюстки, які пропускають, і потрапляє в гніздо. Потрапити назад, з гнізда у вищепоставлені корпуси через клапанні пелюстки бджоловидаляча бджоли не можуть.

Даний бджоловидаляч універсальний і може застосовуватися в будь-яких багатокорпусних вуликах.

Правила експлуатації:

Попередньо, для установки даного бджоловидаляча у вулик, підготовляється відповідне (внутрішнього) периметру вулика прямокутне перекриття - це може бути використовуваний холстик для даного вулика, вирізаний шматок плівки, фанери (до 8 мм) або інший відповідний матеріал. У центрі цього прямокутного перекриття вирізується отвір діаметром 35 мм, напроти якого прикріплюється бджоловидаляч стороною з вхідним отвором.

Зібраний таким чином бджоловидаляч встановлюється між корпусами горизонтально, при цьому бджоловидаляч розташовується знизу перекриття і над рамками гнізда.

Зазвичай, щоб уникнути втрат при активному медозборі, бджоловидаляч встановлюється ввечері. Попередньо, необхідно перевірити канали бджоловидаляча, тому що їх можуть частково запрополісувати бджоли або засмітити трутні. Наступного дня, верхні корпуси (при закритих верхніх льотках) залишаються практично без бджіл.

Дана модель бджоловидаляча містить у собі простоту конструкції і високу ефективність при малих витратах.

Відгуки про товар (0)

Завантаження коментарів...

Подібні

На вибір пропонується кілька способів доставки:

  • Укрпочтой

  • Новая почта

Спеціально для оптових покупців «Передова пасіка» пропонує товари для бджільництва за оптовими і дрібногуртовим цінами з доставкою по Україні, Казахстану, Білорусії і Росії. Ціни на оптові партії товару Ви можете уточнити у менеджера по роботі з ключовими клієнтами в робочий час за телефоном: +38 (099) 545-37-76

ТОВ «Передова пасіка» займається продажем товарів для бджолярів.

Передова пасіка оптово-роздрiбний iнтернет магазин
Ми приймаємо до оплати: