Фумагілін-Б, порошок 24г, Канада

Фумагілін-Б, порошок 24г, Канада

Артикул:00962
Рейтинг:
(0)
Профилайн
Роздрібні:
1 019.16 Грн.
Дрібнооптові:
857.57 Грн.

Опис

Фумагілін-Б (порошок - 24г), Канада.

Розміри (мм): висота 115, діаметр 75

Вага (г): 30

Матеріали та елементи, що використовуються при виготовленні товару:

Форма випуску: являє собою сипучий порошок 24 грам, кремового кольору.

Упаковка: полімерна банка.

Виробник: "Medivet Pharmaceuticals Ltd.", 55-9 th avenue S.E.4, High River, AB, Canada, T1V 1T6.

Опис:

Фармакологічні властивості: "Фумагілін-Б" відноситься до антипротозойних лікарських препаратів групи дикарбонових кислот. Вхідний до складу препарат фумагілін біциклогексаламін активний щодо Nosema apis і Nosema ceranae.

Дозування і застосування:

з лікувальною метою препарат згодовують бджолам з цукровим сиропом (1:1) в дозі 1 г/л, з розрахунку 150-200 мл на 1 рамку бджіл (250г), 3-5 разів через 3 дні в залежності від ступеня захворювання.

З профілактичною метою препарат згодовують з цукровим сиропом (1:1) в дозі 1,5 г/л одноразово, з розрахунку 150-200 мл на 1 рамку бджіл (250г).

Для досягнення максимального ефекту одночасно з лікуванням бджіл проводять дезінфекцію вуликів, стільників і робочого інвентарю згідно інструкції з дезінфекції пасіки.

Додаткові способи використання препарату "Фумагілін-Б":

Спосіб 1. 100-150 грам канді на вуличку бджіл у вигляді коржів, розкладених на верхні бруски рамок бджолиного гнізда, на 5 кг канді (4 кг цукрової пудри + 1 кг розпущеного меду) 20г фумагіліна. Мед можна замінити інвертованим сиропом. Рекомендується давати в зимовий час при перепадах температур.

Спосіб 2. Цукрово-молочне тісто (4,5 кг цукрової пудри, 1 літр незбираного коров'ячого молока і 20 грам фумагіліна). Рекомендується 0,5 кг канді на сім'ю. Цукрово-молочне тісто швидко твердне, його слід готувати безпосередньо перед застосуванням;

Спосіб 3. Позитивний ефект дає використання цукрово-дріжджової пасти. Для її приготування на 1кг цукрового піску додають 180 мл води і нагрівають на вогні до повного розчинення цукру. Потім, 100г пекарських дріжджів розтирають з 20г цукрового піску і змішують з приготовленим цукровим сиропом; доводять до кипіння, охолоджують до +40°С з додаванням 1,6г фумагіліна. Отриману пасту розфасовують у поліетиленові пакети по 0,5 кг і кладуть у вулик поверх рамок. Кожній родині пасту дають 5-6 разів з інтервалом 5-7 днів. У випадку, коли для лікування нозематозу використовується фумагілін, це треба зробити до середини квітня.

Термін придатності: 2 роки з дня виготовлення.

Відгуки про товар (0)

Завантаження коментарів...

Подібні

На вибір пропонується кілька способів доставки:

  • Укрпочтой

  • Новая почта

Спеціально для оптових покупців «Передова пасіка» пропонує товари для бджільництва за оптовими і дрібногуртовим цінами з доставкою по Україні, Казахстану, Білорусії і Росії. Ціни на оптові партії товару Ви можете уточнити у менеджера по роботі з ключовими клієнтами в робочий час за телефоном: +38 (099) 545-37-76

ТОВ «Передова пасіка» займається продажем товарів для бджолярів.

Передова пасіка оптово-роздрiбний iнтернет магазин
Ми приймаємо до оплати: